Urobte radosť tým najkrajším

0
1112

Prvé sychravé dni a my už myslíme na Vianoce. Ešte aby nie. Aj tento rok pre nás a všetkých , ktorých máme radi priniesol Paul Mitchell® tie najúžasnejšie darčekové sady.

V kurze budú knihy
Tohto ročné darčeky od Paul Mitchell® potešia aj knihomoľov. Kultové produkty aj nové rady v perfektných balíčkoch imitujúcich knihy. Prekvapte a pobavte svojich najbližších!

Cena balíčkov od 26,30 € do 57,80 €

Potešenie prinášame aj milovníkom prírody
Tea Tree the experience prináša nádhernú povzbudzujúcu vôňu čajovníkového oleja, zároveň uspokojuje všetky milovníčky prírody. Táto značka vysadí do konca tohto roka 750 000 stromov.

Cena balíčkov od 32,40 € do 57,80 €

Pre mužov, aj tých fúzatých
Klasika pre mužov MITCH®, ale aj úplná novinka tohto radu pre fúzačov. Rozmaznávajte si mužov okolo seba a doprajte im starostlivosť, ktorú si zaslúžia.

Cena balíčkov od 27,24 € do 47,24 €

Pre ženy, ktoré to rady horúce

Rad NEURO LIQUIDS na ochranu pred tepelnými nástrojmi. Potešíte ním všetky ženy, ktoré milujú kulmy, fény, žehličky a zároveň svoje vlasy.

Cena balíčkov od 58,15 € do 163,28 €

Aké by to boli Vianoce bez trblietok? Pre všetky ženy, ktoré milujú luxus, sú tu darčekové balíčky v listovej kabelke posiatej flitrami. Vo vnútri sa skrýva dokonalá starostlivosť obohatená o čistý marulový olej, ktorý si zamilujú jemné aj neskrotiteľnej vlasy vďaka dvom radom Replenish a Volumizing.

Cena balíčkov od 78,15 € do 94,51 €

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na oficiálnom eshope Paul Mitchell® eshop.paulmitchell.cz

foto: @paulmitchell

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu