Chyby párov na sociálnych sieťach. Vyvarujte sa im

Ako sa dá nimi skvelo komunikovať a udržiavať virtuálne vzťahy, tak tým reálnym vedia aj pekne zavariť.

Na jednej strane je veľmi pekné, že sa k sebe na sociálnych sieťach hrdo hlásite a partnera nezatajujete. Ale na tej druhej strane, a tá je podstatnejšia, je to vaše súkromne, intímny život, do ktorého nikoho nič nie je. A keď sa silou mocou snažíte ukázať, ako toho druhého milujete cez sociálne siete, asi to tak úplne nebude, či?

Ruku na srdce. Chcete to dokázať jemu, sebe alebo len priateľom, ktorí vám každú spoločnú fotku a zamilovaný status olajkujú a okomentujú, aké je to úžasné. Možno v skutočnosti ani nie je. A keď ešte šťastní ste, tak s tým čím skôr prestaňte, lebo prílišné vyznania a ukazovanie vzťahu na sociálnych sieťach, vedie k jeho rozpadu.

Preto v týchto veciach uberte:

Nehovorte milujem ťa cez sociálne siete, ale osobne- istý najnovší prieskum ukázal, že stovky mužov a žien chcú, aby im partner povedal tieto slová osobne. Napísané nie je nikdy také, ako povedané. A to na sociálnej sieti je len akési pozlátko a vytvára pocit, že keď to píšete tam, už sa to nemusí hovoriť.

Neočakávajte od partnera vyznania na sociálnych sieťach- aj keď si o vás myslí, aká ste úžasná, milá, múdra a sexy, muži to jednoducho neradi dávajú najavo takto verejne. V tomto sú asi nad ženami, keďže si to nechávajú do súkromia. A presne tak to má byť. Nenúťte ich do toho.

Stráca sa tým čaro intímnosti- keď všetko hádžeme na siete, všetci to vidia, komentujú, tak už nám pomaly nič neostane do súkromia. Už nič nebude intímne, jedinečné len pre dvoch. Nedeľte sa o všetko na sociálnych sieťach. Potom vám už nič nepríde skutočne intímne a pekné.

By Diamond, Diva.aktuality.sk

Foto: Facebook

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu