Kúpili ste si tyčový vysávač alebo to plánujete a neviete, čo od neho môžete očakávať? Staré vysávače, ktoré sa nikam nezmestili, už našťastie neexistujú. Vysávače od spoločnosti Bissell sú multifunkčné – poradia si s rôznymi povrchmi, ale za pár minút vysajú, vytrú a vysušia vašu domácnosť! 

Pomocník pri domácich zvieratách a malých deťoch

Tí, ktorí majú malé deti alebo domáce zvieratá, vedia, že musia čistiť svoj domov častejšie a dôkladnejšie. Deti občas niečo vylejú a chlpy domácich miláčikov sú všade a napriek vašej snahe. Vďaka tyčovým vysávačom Bissell môžete vysávať, mopovať a zbaviť sa všetkých škvŕn a nečistôt v priebehu niekoľkých minút a navyše podlahu rýchlo vysušiť. Výhodou je, že vďaka oddeleným nádržiam na čistú a špinavú vodu budete vždy vytierať čistou vodou. 

Bezdrôtový alebo káblová klasika?

Ak bývate v malom byte, postačí vám bezdrôtový pomocník, ako je napríklad Bissell CrossWave C6 Cordless Pro Wet & Dry, ktorý na jedno nabitie vydrží vysávať, vytierať a sušiť až 25 minút. Ak však bývate vo väčšej domácnosti, siahnite po klasickom káblovom vysávači. Skvelou voľbou je tyčový vysávač Bissell CrossWave C3, ktorý rovnako dokáže vysávať, mopovať aj sušiť. Nehrozí však, že by sa vám počas čistenia vybil a museli by ste čakať na jeho dobitie. Vďaka väčšej ploche kábel neprekáža a nezamotáva sa vám pod nohami ako v menších bytoch, kde nie je toľko priestoru na manévrovanie. 

Dajte zbohom nepríjemnému zápachu 

S novým vysávačom Bissell sa vďaka inovatívnemu systému prevencie zápachu FreshStart, nemusíte báť nepříjemného zápachu. Rotačná kefa, filter a samočistiaci roztok obsahujú špeciálnu antimikrobiálnu zložku, ktorá funguje proti zápachu a nežiaducemu rastu baktérií. Ak s vámi žijú aj domáci miláčikovia, určite oceníte roztok Multi-Surface Pet Solution, ktorý účinne odstraňuje zápach a nečistoty od domácich miláčikov.

Len jedno stlačenie tlačidla

S modernými tyčovými vysávačmi sa nemusíte starať ani o náročné čistenie a údržbu prístroja. Po upratovaní stačí umiestniť vysávače Bissell do nabíjacej a samočistiacej stanice a stlačením tlačidla zapnúť samočistiaci program. Týmto spôsobom dokonale vyčistíte všetky časti vysávača vrátane rotačnej kefy. Po ukončení samočistiaceho procesu stačí zariadenie rozobrať a pred ďalším čistením nechať jednotlivé časti vyschnúť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu