Umelá inteligencia začína byť v našich životoch všadeprítomná. Spoločnosť Samsung Electronics začala na Slovensku predávať novú sériu telefónov Galaxy S24, ktorú tvoria modely Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ a Galaxy S24. Lákajú na revolučné funkcie Galaxy AI a špičkové parametre. 

Séria Galaxy S24 predstavuje prvý krok k ére mobilných telefónov s umelou inteligenciou. Tento revolučný posun sa taktiež podpísal na úspešnosti predpredaja. „Som príjemne prekvapený, aký úspech malo na Slovensku uvedenie novej série telefónov Galaxy S24. V rámci predobjednávok bol najväčší záujem o model Galaxy S24 Ultra, ktorý si objednalo 61 % záujemcov. U zákazníkov viedla elegantná čierna farba a vyššie pamäťové kapacity. Aj vďaka promo akciám zvolilo väčšiu pamäť 95 % záujemcov,“ hovorí Tomáš Balík, šéf mobilnej divízie Samsung Electronics pre Českú a Slovenskú republiku. Čierny farebný variant prevládal v 40 % predobjednávok,  o šedú malo záujem 29 % zákazníci a o fialovú verziu 13 %. 

Farby inšpirované prírodou 

Modely sa predávajú v niekoľkých farebných variantoch a ich maloobchodná odporúčaná cena začína na sume 899 eur. Modely Galaxy S24 a S24+ sú k dispozícii v štýlovej čiernej, šedej a žltej farbe. Galaxy S24 Ultra sa predáva v štyroch odtieňoch titánu. Žltý titán je doplnený aj titánovým rámom, ktorý prispieva k jeho dlhovekosti a odolnosti. Navyše lepšie sadne do ruky a ľahšie sa s ním pracuje. Ďalšie exkluzívne farebné kombinácie ako modrá či zelená sú dostupné v e-shope samsung.sk i v kamenných predajniach. 

Galaxy AI mení svet 

Inovatívne a praktické funkcie Galaxy AI menia spôsob, akým komunikujeme, tvoríme a objavujeme svet okolo seba. Od komunikácie bez bariér pomocou simultánneho prekladu (Live Translate) až po nový štandard vyhľadávania s funkciou Circle to Search with Google, Galaxy AI mení naše každodenné zvyklosti. Kreatívcov potešia grafické nástroje s Galaxy AI, ktoré umožnia jednoducho upravovať fotografie a videá, meniť kompozíciu či pridávať a mazať nechcené objekty. Nástroj Návrhy úprav (Edit Suggestion) sám navrhne optimálne úpravy pre fotografie.

Samsung sa zaväzuje k predĺženiu životnosti produktov, spolu s tým nová séria Galaxy S24 ponúka sedem generácií aktualizácií operačného systému a sedem rokov bezpečnostných aktualizácií.  

Foto: Samsung

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu