SAXANA Fashion s Veronikou Dostálovou

0
1371

Ahoj Veronika. Mohla by si sa predstaviť čitateľom WomanMan magazínu?

Ahojte! 🙂 Volám sa Veronika, mám 22 rokov a pochádzam z Bratislavy. Momentálne ma čaká posledný ročník magisterského štúdia na Fakulte managementu Univerzity Komenského so zameraním na marketing. Odmalička ma bavila komunikácia v cudzích jazykoch (nemecký jazyk zbožňujem) a preto vždy keď sa dalo napríklad aj cez leto som odišla do zahraničia či už na štúdium, alebo pracovať. Som veľmi energická a veľmi ťažko obsedím na jednom mieste. Milujem šport, ako malá som začínala s ľudovým tancom, neskôr hip-hop, spoločenský tanec až nakoniec latino. Počas erasmus štúdia v Nemecku som sa začala aktívne venovať boxu a veľmi ma to chytilo. Som v znamení baran a pri tomto športe som doslova vo svojom živle. Rada ho striedam s behom, posilňovaním, turistikou a jogou. Zdravý životný štýl, ktorý ide ruka v ruke s chutným, zdravým varením a pečením mi je srdcu veľmi blízky. Medzi moje ďalšie záľuby patrí cestovanie, fotenia, módne prehliadky a natáčania pre tv spoty, reklamy a pod. Som tvrdohlavá a rada robím veci naplno, takže keď si niečo zaumienim, tak sa to snažím úspešne dotiahnuť do konca. Zbožňujem čas strávený najmä so svojou rodinou a blízkymi.

Ako tráviš toto leto?

Toto je moje prvé leto za posledných myslím 5 rokov, čo som neodišla do zahraničia pracovať, alebo študovať. Neskutočne si to tu počas leta užívam. Mala som možnosť predvádzať šaty na módnej prehliadke úspešnej návrhárky Martiny Grešovej a značiek Pietro Filipi, North Sails pri otvorení leta na udalosti Rivershow. V júli sme fotili kolekcie šperkov SOFIA Jewelry a natáčali sme spot pre Dopravný podnik Bratislava. Začiatkom augusta sme točili videoklip k piesni Mám sa fajn od chalanov zo skupiny Terapia. Vďaka skvelému tímu a nálade som si natáčanie veľmi užila a teším sa na výsledok. Koncom augusta ma čaká fotenie pre jednu skvelú slovenskú módnu návrhárku, ktorej prácu budeme mať možnosť vidieť na módnej prehliadke a vernisáži fotografií modelov v októbri. No a pomedzi to, stíham aj navštíviť more. J Bez mora by to nebolo leto.

Kam ťa to najviac ťahá po ukončení štúdia? Aké máš sny?

Moju voľbu štúdia manažmentu a marketingu neľutujem, lebo sa mi páči jeho rôznorodosť. Na druhej strane neviem obsedieť a veľmi ma láka práca v oblasti médií. Mojim snom v tejto sfére je moderovanie a redakcia spravodajstva. Ohlas môjho okolia hovorí, že mám veľmi zaujímavú farbu hlasu, no ja viem že na dosiahnutie tohto cieľa je predo mnou ešte veľmi veľa tvrdej práce a nepochybne budem potrebovať aj trochu šťastia. Uvidím čo život prinesie a vždy dúfam v to najlepšie. To by sme mali všetci.J

Prajem Vám ešte krásne leto a užívajte.

zdroj: firemnevideo.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu