SUPER ZOO vo vynovenom koncepte

0
1859

Super zoo je so svojimi 56 predajňami a vlastným eshopom lídrom na trhu chovateľských potrieb, plocha všetkých predajní na Slovensku má viac než 15 540 m2. V Bratislave Avione má aj predajňu so psím salónom a s veterinárnou klinikou pod vlastnou značkou Dr. Vet. Druhý septembrový víkend bola znovuotvorená obľúbená predajňa Super zoo v Bratislave – Rači.

Maloobchod prešiel za uplynulé obdobie turbulentným vývojom, na čom sa aktívne podieľala aj značka Super zoo. Potreby zákazníkov sa neustále menia a koncept predajní Super zoo prechádza neprestajne novými zmenami. Predajňa Super zoo v Rači prešla výrazným redizajnom, bola otvorená znova vo vynovenom koncepte, v modernom a prehľadnom dizajne.

Patrik Medlík, špecialista pre retail Plaček Holding, Karin Majtánová, Norbert Szimeth, riaditeľ Super zoo SR a Jana Gubrická, OZ Pomáhajme spolu.

„V sieti našich predajní naprieč Slovenskom chceme prostredníctvom nášho nového konceptu priniesť nový rozmer zážitkov z nakupovania. Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá. Záleží nám na pohode a zdraví zvierat. Chceme, aby naši zákazníci u nás nakupovali pohodlne, s prehľadom a aby z našej predajne odchádzali spokojní,“ hovorí Norbert Szimeth, riaditeľ maloobchodu. „Novinkou je napríklad využitie multimediálnych pultov v novom koncepte predajní, zväčšenie zóny so živými zvieratami, prehľadnosť v zadelení produktov. Novinkou je aj multimediálny infopult k e-shopu superzoo.sk a tiež bezobalový predaj pamlskov v snack-bare,“ dodáva Szimeth.

Jana Gubrická, OZ Pomáhajme spolu, Karin Majtánová a Norbert Szimeth, riaditeľ Super zoo SR pri odovzdávaní šeku na 500 EUR pre OZ Pomáhajme spolu pre opustené zvieratká v útulkoch

Okrem mohutnej expanzie a prílivu nových produktov sa Super zoo v roku 2020 zameriava na inováciu v oblasti služieb a zákazníckej skúsenosti. V júni Super zoo prinieslo svojim zákazníkom vlastnú dopravu produktov. Služba je zatiaľ testovaná na niekoľkých oblastiach.
V druhej polovici roka spúšťa Super zoo úplne nový vernostný program pre svojich zákazníkov. Vernostný program je stavaný na jednoduchosti a vďaka digitalizácii bude schopný komunikovať so svojimi zákazníkmi na základe ich individuálnych potrieb.
Sieť predajní Super zoo sa na Slovensku neustále rozrastá a cieľom spoločnosti je preto výborná dostupnosť pre každého. Výber zo širokého spektra výrobkov v najvyššej kvalite za cenu, ktorá je férová a primeraná.

SUPER ZOO v číslach
56 – počet predajní na Slovensku
15 540 m2 – rozloha predajnej plochy na Slovensku
350 – počet zamestnancov na Slovensku
2, 5 milióna – počet obslúžených zákazníkov za rok na Slovensku
12 ton – hmotnosť darovaného krmiva za rok pre opustené zvieratká

foto: SUPERZOO

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu