Šesť zabijakov vášne! Nájdete sa v tom?

Vášeň bohužiaľ v spálni nepretrváva večne. Príde čas, kedy sa iskra pomaly stratí a prejde to do stereotypu. Sú však zabijaky, ktoré často ženy robia a ani si to samé neuvedomujú.

Prečítajte si, čo tlmí plamene túžby.

Ste príliš milá- keď sa správate príliš milo, ste poddajná a „zlatá“, pre mužov to nie je sexy ani vzrušujúce. Občas chcú mršku, ktorá sa vzpiera a urobí mu napriek.

Konfliktná- na druhej strane je tu protiklad toho, keď je žena milá. Ani prílišná konfliktnosť nie je príjemná a aj keď sa hovorí, že najlepší sex je udobrovací, netreba to preháať. Neustále sekírovanie a diktovanie k sexu rozhodne nevedie.

Materská láska- keď sa k svojmu chlapovi správate ako mamička, začne sa ako dieťa správať aj on.  Tam túžba a vášeň nemá miesto.

Manipulácia- keď svojho muža vydierate sexom alebo mu ho odopierate a trestáte ho tým, stratí o to záujem úplne.

Rešpekt- uvoľnite sa. Povedzte mu o svojich túžbach. Povedzte mu, čo chcete. Prílišný rešpekt vám to nedovoľuje a tým prichádzate o množstvo dobrodružstiev.

Len orgazmy- a zase raz sa uvoľnite. Keď celý čas budete myslieť na to, že chcete dosiahnuť spoločný orgazmus alebo si dať orgazmový maratón, ani si to neužijete. Nakoniec sa môže stať, že sex budete odmietať.

By Diamond, Damskajazda.webnoviny.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu