Čo si muži na ženách všímajú?

Človek nikdy nevie, kedy stretne svoju osudovú lásku. Môže to byť pri pokladni v obchode, ale aj na drinku s kamarátmi. Keď tam prebehne iskra, je to na správnej ceste. Čo si ale chlapi všímajú na ženách ako prvé?

Muži sa na ženy veľmi radi pozerajú. Všímajú si dokonca aj také detaily, ktoré dámy často ani neriešia. Ak si myslíte, že v prvej sekunde si všimnú iba prsia či zadok, mýlite sa! Zoskenujú si ženu od hlavy po päty.

Nohy

Ako prvé si muži všímajú dĺžku nôh, hrúbku a pevnosť. Potom sa zamerajú na tvar a niektorí fajnšmekri dokonca aj dĺžku chodidla. Údajne sa veľkosťou nôh nad 39 cítia ohrození. Mužskému oku neunikne ani chôdza. Do varu ich dostáva ľahká chôdza, jemné kývanie bokmi a pomalý krok. Keď chcete, aby úplne odpadli, obujte si topánky na vysokých podpätkoch.

Ruky

Muž si pohľadom preskúma dĺžku rúk, hrúbku a pevnosť paží. Chlapi si potom na ženských rúčkach všimnú dlane a dĺžku prstov. Dokonale vylúštia, ak máte na jednom nechte buchnutý, či odštiepený lak. Dokonalá manikúra ženských prstov je pre nich neuveriteľné afrodiziakum.

Hlas

Páni tvorstva čakajú, aký hlások sa ženám rinie z hrdla. Jemný, tenký hlás si muži zaradia do kategórie lolitka. Chrapľavý hlas pre nich znamená ženu, s ktorou nikdy nie je nuda. V zvonivo zafarbenom hlase rozlúštia optimizmus a životné nadšenie. Za prísnym hlasom cítia dominu.

Pery

Všeobecne ústa sú pre mužov veľmi vzrušujúce a sú nimi posadnutí. Najsilnejší dojem na nich zanecháva tvar pier, potom farba a veľkosť. Fascinuje ich aj pohyb pier. Rýchlosť hovorenia a pri tom špúlenia pier dokážu mužský rozum vydráždiť do maxima.

Úsmev

Krásny úsmev nadväzuje na pery. Ak sa žena usmeje do 3 sekúnd od zoznámenia, muži si ju vyhodnotia ako sympatickú, atraktívnu, srdečnú a inteligentnú. Preto sa pri chlapoch veľa, veľmi veľa usmievajte. Pri rozdávaní úsmevov na každú stranu si o vás budú myslieť, že ste šťastná a nekomplikovaná.  A tým ich dostanete.

Zuby

Opäť nadväznosť na pery a úsmev. Len pri úsmeve sa ženám odhalia biele kryštáliky. Každá dáma musí túžiť po prvotriednom úsmeve plnom krásnych zubov. Zdravé zuby pre chlapa znamenajú zdravú ženu.

Dámy, keď pôjdete do spoločnosti, buďte očarujúce, usmievavé a hlavne buďte samy sebou. To muži po prvotnom obzeraní ocenia najviac!

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu