Sex až po treťom rande

Konečne ste stretli chlapa, ktorý by stál za hriech. Aj keď máte na neho chuť už od prvej sekundy, počkajte. Staré dobré pravidlo, že sex až po treťom rande má niečo do seba.

Dnes už neplatí to dobre známe – sex až po svadbe. Doba sa zmenila, no určité fakty nie. Chlapi stále nechcú ľahkú koriť, ale túžia o ženy bojovať. Dokonca ak spolu skončíte po prvom rande v posteli, už nikdy sa vám neozve. Čím dlhšie trvá počiatočné balenie, tým lepšie. Žena robí drahoty, chlap sa snaží dostať ju. Veď to poznáte. Tak to proste je!

Kedy je ten správny čas

V dobe internetu a neustále pípajúcich správ, keď ste v kontakte od rána do večera ťažko povedať, kedy sa spoločnou debatou a doťahovaním dostanete na ten správny bod. Nemusí to byť potom striktne sex po treťom rande, ale čím dlhšie vydržíte, tým lepšie. Ak chlapovi stojíte za to, bude bojovať a robiť všetko pre to, aby si ako samec dokázal, že vás zbaliť vie.

Rande alebo stretnutie?

Zásada aspoň troch rande môže žene pomôcť odhaliť s akým týpkom ma dočinenia. Nikto síce negarantuje, že neskôr sa prejaví ako magor, ale oťukať si ho treba. Keď ste sa do teraz stretávali v práci alebo na párty a ste do neho až po uši, spomaľte. Kým vás on nepozve na rande vo dvojici, nebolo to rande. Spoločné stretnutie s priateľmi tiež nie je rande. Keď sa stretnete na obede s cieľom odbornej konzultácie, nie je to rande. Rande je to až vtedy, ak jediným dôvodom, prečo sa stretnete je záujem o vás a pozve vás narovinu. Začnite počítať až od tejto chvíle.

Nedajte sa

Aspoň do toho tretieho rande urobte všetko preto, aby si myslel, že on je iniciatívny a vy nedostupná plachá laň, ktorú treba dobýjať. Možno máte strach, že ak budete robiť príliš drahoty, nechá vás a pôjde za inou. Ale veď nech si ide. Ak mu išlo iba o sex a nie o vzťah, aspoň vás to nemusí trápiť. Preto nezabudnite – dokiaľ žena robí drahoty, do vtedy je drahá. A to nie len v sexe.

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu