Ako zistíte, že sa vám „priateľka“ snaží prekaziť vzťah

Kamarátka nekamarátka, to zistíte práve vtedy, keď sa niečo stane, keď máte problém alebo keď si nájdete chlapa. To môže byť niekedy najväčším kameňom úrazu.

Priateľka môže na vás žiarliť, môže jej prekážať, že už nie je stredobodom vašej pozornosti. Tu sa ale zamyslite, či je tá vaša priateľka naozaj priateľka. Pozor na tieto veci:

Keď sa vám ho snaží znechutiť- vám sa páči a ona vám neustále hovorí, aký je nemožný, že nie je pre vás dosť dobrý, že nie je dosť pekný a podobne.

Keď chce stále vašu pozornosť- nevie sa zmieriť s tým, že máte priateľa a vyčíta vám, že nie ste toľko spolu a citovo vás vydiera.

Keď hovorí o vašich bývalých- neustále pred vašim novým priateľom vyťahuje bývalých. Ako ste boli na takom a takom výlete, ako vám bolo dobre a aký bol skvelý.

Keď s ním flirtuje- toto si všimnete možno len veľmi ťažko, preto musíte dávať pozor. Keď sa naňho príliš usmieva, letmo sa ho dotýka, snaží sa byť stále pri ňom a podozrivo sa vždy ukáže tam, kde je on.

Keď je k nemu neúctivý- snaží sa ho ignorovať, robí si z neho žarty, zhadzuje ho. Keď ste spolu von, rozpráva sa s každým, len nie s ním. A robí to okato.

Keď vie priveľa- jasné, že s kamarátkou máte veľa tajomstiev, hovoríte si takmer o všetkom, ale pozor na to, aby ste jej neprezradili niečo, čo sa jej môže nečakane dostať z úst. Predsa len, aj tam existuje istá hranica, čo jej poviete a čo už nie.

By Diamond, damskajazda.webnoviny.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu