Sex cez internet je zábavný, vzrušujúci, ale pozor!

Aj vy holdujete pikantným snímkam cez internet, ktoré si s polovičkou vymieňate? Prepadli ste sexu cez skype s milencom, ktorý je od vás ďaleko alebo prosto len s pánom neznámym? Palec hore, lebo aj táto forma patrí k spríjemneniu a okoreneniu sexuálneho života. Ale aj tu platia isté pravidlá. A to v prípade, ak nechcete, aby to s vami zdieľal celý virtuálny svet.

Mnoho ľudí má problém s komunikáciou, sú hanbliví a nesmelí. Práve internet je na to ako stvorený. Ponúka voľnosť slov a popustenie uzdy fantázie. Zaručuje istú anonymitu, v prípade, že máte cybersex s neznámym človekom, naplno využijete predstavivosť.

„Prvýkrát som sex cez internet vyskúšala so svojím terajším priateľom. Boli sme od seba 3000 kilometrov a inak to prosto nešlo. Zo začiatku som sa hanbila, lebo sme to robili cez skype, ale potom som sa uvoľnila a bolo to veľmi príjemné,“ spomína na spoločné začiatky naša čitateľka Kamila.

Ľudia často túžia po sexuálnom uspokojení, odreagovaní sa a chcú byť žiadaní. Ak im to nejde v reálnom živote, na rad príde ten virtuálny, kde je možné takmer všetko. Písmenká znesú veľa. A hlavne, môžete si veľmi dobre rozmyslieť, čo chcete a čo nechcete napísať. Iné je to už pri sexe cez skype. Tam to aspoň druhá strana nebude mať všetko čierne na bielom. A tu sa dostávame k prípadným rizikám cybersexu.

Držte sa preto týchto pravidiel:

Nikdy nemajte sex cez internet pod vlastným menom s fotkou.

Keď posielate svoje sexi fotografie, žiadna hlava!

Nesexujte cez skype s osobou, ktorú nepoznáte!

V žiadnom prípade cudzej osobe nezverejňujte svoje osobné údaje, telefónne číslo a neobťažujte sa vetami o svojej rodine.

Keď už sexujete cez skype s cudzou osobou, nezabúdajte na to, že si vás môže nakrútiť, printscreenom urobiť fotografie alebo na druhej strane nemusí byť sám. Preto radšej, vrece na hlavu.

Cybersex je príjemné vzrúšo a chuť niečoho iného, ale realite sa napriek všetkému nikdy nevyrovná.

by Diamond

foto: pochp.wordpress, blog.nj.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu