Ruku na srdce milé dámy: Aké oblečenie nosíte najradšej? No predsa pohodlné, ale zároveň funkčné. Už dávno neplatí, že pohodlné kúsky musia byť len rozťahané tepláky, alebo nadrozmerné oblečenie. Ženské krivky muži milujú a keď si zvolíte správne tvarované pre všetky typy postavy, chlapské pokolenie z vás nespustí oči. Nie len to ale len o pánskej pozornosti, ale hlavne o tom, aby ste sa cítili doslova slobodne v tom, čo máte na sebe. A my sme presne takú kolekciu našli!

Pohodlnosť na prvom mieste!

Obtiahnuté nohavice nemusia vyzerať v každom prípade najlepšie. Pri tomto kúsku tancujete na tenkom ľade, ale ak uhádnete dobrý strih hoci aj z legín, vyčaruje vám to perfektnú  postavu a vy sa budete cítiť ako bohyňa. Určite sa už stretli mnohokrát s tým, že niečo, čo vyzeralo super na fotke, nepriniesol želaný efekt pre vás pri pohľade do zrkadla. Pri novej kolekcii Descanti sa vám toto určite nestane.

Už len pri prvom dotyku látky cítiť jemnosť materiálu. Kombo legín a športovej podprsenky poskytuje maximálne pohodlie počas každej pozície pohybu. Proste vás to netlačí nikde a nerobí vám to zbytočné „faldy“. Mäkký, hladký materiál s nízkym trením je ideálny pre dlhodobý pohodlný výkon. Tieto zoštíhľovacie legíny s vysokým pásom poskytujú jemnú kompresiu strednej časti vášho tela, čo vám dáva tónovaný a upravený vzhľad. Sú navrhnuté tak, aby skvele padli. Oblečenie je vyrobené z materiálu, ktorý odvádza prebytočnú vlhkosť ďalej od tela; ochladzuje a udržiava v suchu.

Po športe zaslúžená odmena

Kto by odolal sladkému potešeniu počas dňa? Nemusíte si odopierať sladkosti, telo si cukor prirodzene pýta. Denná dávka proteínov je u každého človeka individuálna a závisí aj o tom, či práve zhadzujete kilogramy, alebo budujete svalovú hmotu. Určite ste už minimálne raz v živote chutnali proteínové tyčinky. Nie každý produkt je ale chutný a preto nemôžete hádzať všetky do jedného koša. Niektoré zdravé dobroty naozaj perfektne chutia. A čo je lepšie ako si urobiť radosť počas náročného dňa zdravou sladkou svačinkou?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu