Starajme sa o prirodzene zdravé kĺby

0
162
zdravé kĺby

Významným pomocníkom pri udržiavaní dobrej kondície je pravidelný pohyb na čerstvom vzduchu. Dokáže človeka zbaviť stresu, únavy z jednostrannej práce, pomáha zabudnúť na chvíľu na starosti, vyčistiť si hlavu, neraz i nájsť nové riešenia, východiská. Ide však aj o to, aby sme ho realizovali vhodne vzhľadom k svojmu zdraviu, veku a stavu svojich kĺbov, o ktoré sa musíme tiež sústavne  starať.

Pohybom k zdraviu

Nikto nepochybuje o tom, že pohyb je pre náš organizmus veľmi dôležitý. Pravda, bez individuálneho a odborného prístupu k nemu si môžeme niekedy viac ublížiť ako pomôcť: Iný aktívny oddych si môže dovoliť mladý zdravý človek a iný napríklad človek s nadváhou, aj keď pre oboch je pohyb najlepšou cestou k zdravšiemu životu. Zbavuje nás každodenného stresu a napätia, ktoré sú na začiatku mnohých zdravotných problémov.  Navyše, významne podporuje kvalitnú obranyschopnosť organizmu.

zdravé kĺby

Pre prirodzene zdravé kĺby

Aby sme si udržali telo aktívne do vysokého veku, musíme sa preventívne a pravidelne starať o svoje kĺby. Prémiový výživový doplnok pre kĺby, väzivá a šľachy. Obsahuje membrány z vaječných škrupín a prírodný vitamín C, extrakt z plodu šípovej ruže, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii kostí a chrupaviek. Membrána vaječných škrupín obsahuje kolagén I, V a X typu, elastín, kyselinu hyalurónovú, glukozamín, chondroitín sulfát a ďalších viac ako 300 proteínov. Prípravok je vhodný aj pre deti od 3 rokov, tehotné, starších ľudí a aj vrcholových športovcov.

Foto: Biomin Move a unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu