Užite si sviežu jazdu s Mentos!

0
762

 Obľúbená značka cukroviniek Mentos pripravila veľkú spotrebiteľskú súťaž o 2 automobily Huyndai a 126 prenosných bluetooth reproduktorov JBL. Kúpte si ľubovoľnú kombináciu 3 produktov Mentos, zaregistrujte sa na súťažnom webe www.mentos.sk a ste v hre o tieto skvelé ceny. Zapojiť do súťaže sa môžete aj opätovne, vždy s novým pokladničným bločkom. Šanca vyhrať čaká možno práve na vás! Jeden výherca automobilu bude vylosovaný zo SR, jeden z ČR. Súťaž trvá až do 10. 10. 2021. Povedzte aj vy YES to FRESH (Áno sviežosti) a spestrite si deň žuvačkami a žuvacími cukríkmi Mentos! 

Dravý elegán na cestách 

Chceli by ste si užiť práve vy naozaj sviežu jazdu v trendy krásavcovi Huyndai i20 v športovej verzii N Line? Už na prvý pohľad zaujme atraktívnym dizajnom, dravosť na ceste mu dodáva silný motor. Jeho veľkorysý interiér poskytuje úžasné pohodlie a vďaka moderným asistenčným systémom, podpore Android Auto, Apple CarPlay a prémiovému audiosystému Bose to bude veru parádna jazda! 

Na vlnách hudby na každom kroku

Všetko ide počas dňa ľahšie, ak je to v rytme vášho obľúbeného songu. Vďaka prenosným reproduktorom JBL Clip 4 môžete mať svoje top hitparády so sebou všade, kam povedú vaše kroky. Tento model reproduktora bol stvorený pre dokonalé počúvanie hudby na cestách aj pri exteriérových aktivitách. Vďaka karabínke zabudovanej na tele reproduktora sa dá ľahko pripnúť na batoh, školskú tašku, kabelku aj na riadidlá bicykla. Vo výbave mu nechýba Bluetooth technológia v rýchlej a stabilnej verzii 5.1 s dosahom signálu až 10 m. Ani jesenný dážď a viac prachu pri outdoorových aktivitách nepoškodia jeho kryt. 

 Doprajte si Mentos Fresh v rôznych príchutiach!

Ak chcete vyhrať auto či bluetooth reproduktory, neváhajte – kúpte si 3 ľubovoľné produkty Mentos a zaregistrujte svoj pokladničný bloček za nákup na webe www.mentos.sk. Čakanie, či práve vy budete patriť k šťastným výhercom, si spríjemnite cukrovinkami, ktoré milujú deti aj dospelí. 

Poctivú nádielku osvieženia zažijete so žuvačkami Mentos Pure Fresh, ktoré majú jedinečný guľatý tvar, sú bez cukru, obsahujú výťažok zo zeleného čaju a potešia vaše chuťové bunky lahodnou tekutou náplňou, do ktorej je radosť zahryznúť. Na výber sú v rozmanitých baleniach a príchutiach – ovocné Watermelon, Lemon či Strawberry, mentolové Fresh Mint, či jemnejšie Lime Mint a Speartmint, alebo topka Bubble Fresh s príchuťou cukrovej vaty! 

Keď máte chuť na malú sladkosť, ktorá vás nakopne k ďalším výkonom, siahnite po žuvacích cukríkoch Mentos. Mix ovocných príchutí Rainbow, Tropical Rainbow, Fruit či Strawberry Mix vám pripomenú leto, Mint vás pripraví na jazdu na svahu a s karamelovými žuvacími cukríkmi Mentos Choco a Choco White sa môžete kedykoľvek počas dňa preniesť do sladkého čokoládového sveta. 

Presné podmienky súťaže pre SR a ČR nájdete na www.mentos.sk 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu