Starbucks otvoril prvú kaviareň v Nitre

0
1367

Starbucks rozširuje počet svojich kaviarní na Slovensku na osem. V piatok, 7. augusta, otvoril prvú kaviareň v Nitre, ktorá sa tak stala tretím mestom v rámci Slovenska, v ktorom môžete navštíviť obľúbenú sieť kaviarní. Prevádzka s rozlohou 104 m2 ponúka 35 miest na sedenie a nachádza sa na prízemí v obchodnom centre Mlyny Nitra. Prevádzkovateľom kaviarní Starbucks na Slovensku je spoločnosť AmRest Coffee.

„Príchod do nového regiónu je pre nás vždy veľkým krokom. Tešíme sa, že budeme môcť sprostredkovať jedinečný kávový zážitok Starbucks aj zákazníkom v Nitre, ktorí na otvorenie našej kaviarne netrpezlivo čakali,“ hovorí Lukáš Porazil, regionálny prevádzkový riaditeľ Starbucks pre Slovensko a Českú republiku.

Kaviarni v dominujú veľké presklené plochy, ktoré jej dodávajú vzdušnosť a dostatok denného svetla. Zároveň však oddeľujú zákazníkov od okolitého ruchu. Okrem sedenia v interiéri kaviarne je k dispozícii aj terasa v pasáži obchodného centra. Celkovo je priestor ladený do svetlých, prírodných tónov s antracitovým akcentom. V starostlivo premyslenom koncepte tak prevažuje svetlé drevo a motívy kávovníka, ktoré sú pre štýl kaviarní Starbucks typické.

Okrem širokej ponuky nápojov, sendvičov a dezertov si zákazníci v novej kaviarni môžu vychutnať aj sezónne menu či čerstvé sendviče a zákusky. V ponuke je taktiež zrnková káva, obľúbené kávové kapsuly, hrnčeky, tumblery či príslušenstvo na prípravu kávy v pohodlí domova. V kaviarni sú pre zákazníkov v rámci miest na sedenie štandardne dostupné aj elektrické zásuvky a Wi-Fi pripojenie zdarma.

foto: starbucks

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu