Ste omnoho krajšia ako váš nový priateľ? Na toto sa pripravte

Je množstvo párov, pri ktorých si poviete, že títo dvaja sú asi v inej planéty alebo že sa k sebe vôbec nehodia.

V prvom rade, nezáleží na tom, čo si myslia iní, vy môžete mať po svojom boku, koho len chcete. Ale keď to hovoria nahlas a vás to len ťažko obchádza, dotkne sa vás to a nie vždy je možné nevšímať si to.

Tak sa teda pripravte na tieto veci:

Nikto nebude veriť, že je to ozaj váš partner- možno ho budú považovať za brata, kamaráta, ale nie za priateľa. Veľa ľudí bohužiaľ hodnotí často podľa výzoru a vy si na to asi budete musieť zvyknúť. To, že ste oveľa krajšia ako on, je skrátka fakt.

Budú hovoriť, že si zaslúžite lepšieho- aj keď ho nebudú poznať, aj keď bude možno úžasný, budete to mať často na tanieri. Reči o tom, ako sa k vám nehodí a že vy máte mať vedľa seba niekoho krajšie a prípadne lepšieho, budete počúvať pomerne často.

Pravdepodobne vám ho začne byť ľúto- ľútosť je asi to jediné, čo by ste k novému priateľovi mali cítiť. Ale po takýchto rečiach a počúvaní o tom, že tento k vám nesedí, je škaredý a okolie ho vníma negatívne, ho prosto ľutovať začnete. A potom prídu otázky, ktoré budete klásť sama sebe. Či s ním máte vôbec ostať. Ak je to však úžasný chlap, s ktorým si rozumiete intelektuálne aj emocionálne, kašlite na to a staňte sa doslova hluchou.

By Diamond, Zena.pravda.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu