Strom s pivom už v Bratislave vyrástol! Odtrhnúť si môže každý, kto má chuť na Budvar

0
887
  • Martin z Travelistanu: „Precestovali sme skoro celý svet, ale pivo na strome sme ešte nevideli.“
  • Republika piva priniesla na Dulák pohodovú atmosféru
  • Chladené pivo je pre každého na účet Budvaru, stačí prísť

Na Dulovom námestí je od štvrtka poriadne živo a bude až do nedele. Český národný pivovar Budějovický Budvar avizoval, že tu postaví svoju Republiku piva, kde pivo rastie na stromoch a je to pravda. V korune stromu rastie Budweiser Budvar Original, voľne dostupný pre každého, kto natiahne ruku a odtrhne si ho. Vstup do Republiky piva je for free, rovnako ako aj chladený Budvar. Záujem je už teraz veľký, Budvar sľubuje, že smädný nezostane žiaden z návštevníkov tohto raja pivárov. 

Nejde tu však iba o pivo, ale predovšetkým o stretávanie priateľov a zábavu. Za správne zodpovedaný jednoduchý kvíz môžete vyhrať kvalitný merch Budvaru, ale ani menej súťaživí neobídu naprázdno. Retro pohľadnice sú také pekné, že budete váhať, či ich vhodiť do schránky a na účet Budvaru poslať blízkym, alebo si ich nechať ako spomienku. Na pamiatku si odnesiete aj svoju fotku, vytlačenú z Fotonautu. Stačí sa odfotiť a postnúť foto na IG s #budvarsk.  

Mimochodom, viete, ako vonia pravý žatecký chmeľ a moravský slad, z ktorých sa budějovické ležiaky vyrábajú? Aj to si v Republike piva môžete skúsiť – ovoňať aj ochutnať.

 „Precestovali sme skoro celý svet, ale pivo na strome sme ešte nevideli,“ smeje sa Martin Navrátil z Travelistanu, ktorý je jedným z ambasádorov projektu. Druhý ambasádor, Dragan z Food Tips Košice, sa na strom prišiel pozrieť z opačného konca republiky a k podujatiu pripojil výlet s rodinou. „Je to skvelá akcia a možnosť zažiť niečo nové. Tých pár hodín cesty sa oplatí,“ pozýva svojich fanúšikov dobrého piva z celého Slovenska. Akciu podporili aj šéfkuchár Braňo Michalčík, cestovateľ Matej Lepeň, fotograf vlakov Matúš „makbedrik“, fotograf prírodných krás Martin Hodoň a manažérka komunikácie o. z. Bystriny a Biela vrana Jana Gombošová

Republika piva má svoje brány otvorené pre každého až do nedele do 16:00 hod. Viac na FB evente Vychutnaj si Budvar v Republike piva.

foto: archív Budvar

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu