Najsledovanejšie šaty dobročinného Plesu v opere z dielne Borisa Hanečku

0
1227

Jubilejný Ples v opere už čoskoro otvorí novú plesovú sezónu a plné ruky práce majú aj slovenskí módni návrhári, ktorí pracujú na originálnych robách. Tou najsledovanejšou na dobročinnom Plese v opere je každý rok práve tá, v ktorej sa predstaví dáma, ktorá sprevádza hostí týmto výnimočným večerom.

V tomto roku sa hosťom počas úvodného ceremoniálu prihovorí hneď dvojica významných hereckých osobností – Emília Vášáryová a Martin Huba. Herecká legenda sa predstaví v šatách od jedného z najlepších slovenských dizajnérov, ktorý oblieka aj prezidentku Slovenskej republiky – Borisa Hanečku.

„Veľmi sa teším, že róbu pre pani Vášáryovú budem môcť pripraviť práve ja. Je to veľká zodpovednosť,“ hovorí Boris Hanečka. Ako budú šaty vyzerať je v tomto momente ešte tajomstvom. „Veľa sme sa rozprávali. Róba, v ktorej sa pani Vášáryová predstaví na 20. ročníku Plesu v opere bude niesť v sebe niekoľko hlbokých myšlienok a odkazov. Pevne verím, že sa nám spoločne podarí docieliť želaný efekt a šaty očaria nielen hostí, ale predovšetkým budú radosťou pre ich nositeľku. Môžem prezradiť len jediný detail, a to, že šaty budú rubínovej farby.“

Ilustračné fotografie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu