Štýlové letné náušnice

0
3898

Opulentné, minimalistické, či pestrofarebné. Reč je o náušniciach, pri ktorých sa toto leto medze skutočne nekladú. Vyberajte podľa toho, čo sa vám páči a čo vám skutočne pristane. Smelo do toho!

Kruhy

Kruhové náušnice hlásia toto leto svoj veľký comeback! Nosiť sa budú v klasickej striebornej, či zlatej verzii a tiež v rôznych veľkostiach. Tento raz získali nádych elegancie vďaka štrasu a  flitrom, na ktorých sa túto sezónu skutočne nešetrí. Dozdobené kruhy dodajú sviežosť letnému looku, no zvoliť ich pokojne môžete aj k večernej róbe.

Strapcová mánia

Strapce sú in. Nosia sa na šatách, nohaviciach, ale aj doplnkoch. Náušnice ozdobené strapcami by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Dokážu totiž oživiť aj ten najnudnejší outfit. Nebojte sa experimentovať s farbami a voľte neónové odtiene, ktoré sú na leto ako stvorené.

Na dne mora

Náušnice inšpirované podmorskou hladinou sú horúcim trendom sezóny. Hviezdice, koraly, či mušle vás prenesú do exotiky doslova za pár minút. Pocit letnej dovolenky si tak môžete užívať aj v práci. Kombinujte ich s výraznejšími potlačami, ale aj rafinovanými strihmi.

Stredobod pozornosti

Masívne náušnice neobišli tento rok kolekciu žiadneho módneho návrhára. Čím viac, tým lepšie. Práve v tomto duchu sa nesú náušnice, ktoré hýria farbami, no určite zaujmú aj svojimi tvarmi. Tento raz sa experimentuje aj s materiálmi a kovy striedajú plasty. Grafické tvary, záplava kvetov, či perie upútajú už na prvý pohľad!

Jedna stačí

Uši máme dve, no hitom sa stáva nosenie single náušnice a to v poriadne maxi prevedení. Outfit povýši na úplne iný level, avšak vyžaduje si určitú dávku odvahy. Ak si na takúto maxi náušnicu netrúfate počas bežného dňa, neváhajte ju ukázať na letnom festivale. Budete neprehliadnuteľná!

Čisté línie

Milovníčky minimalizmu si taktiež prídu na svoje. Náušnice v jednoduchých líniách si nevyžadujú viac doplnkov a skvelo sa hodia do práce, aj na popoludňajšiu prechádzku parkom. Oplatí sa investovať do kvalitnejších náušníc, ktoré vynosíte aj viacero sezón za sebou. Ak sa rozhodujete nad farbou kovu, jednoznačne voľte ružové zlato. Text:

Michaela Miňová, foto: unsplash.com, pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu