Festival, aký ste na Slovensku ešte nezažili. Na Oravu prichádzajú najuznávanejší DJ-i sveta, ktorých budete mať možnosť zažiť naživo. 29-30. júla vystúpia na Paradise Open Air v Námestove. Na unikátny festival sa podarilo organizátorom prilákať mená ako austrálske dídžejky NERVO, alebo slávnych bratov VINAI. Okrem nich môžete očakávať na pódiu ďalšie veľké mená.

„Myšlienku zorganizovať takýto festival som mal už dávnejšie. Vždy ma to lákalo doniesť na Oravu nejaké svetové meno, pretože tu nikdy nič podobné nebolo. Sme v tom traja spoločníci, sadli sme si k tomu, a povedali si, poďme si spraviť festival, aký na Orave ešte nebol. Chceli sme priniesť ľuďom niečo, za čím zvyčajne musia ísť stovky kilometrov ďaleko. Cez známeho som sa dostal na agentúru, ktorá zastupuje skupinu NERVO a VINAI, dohodli sme sa s nimi, a táto myšlienka festivalu začala naberať reálny význam,“ prezradil nám jeden z organizátorov.

Bude to letná párty, ktorú Oravská priehrada ešte nezažila. Čaká vás nadupaný program a dva dni plné svetovej hudby   

„Čo sa týka pozvaných interpretov, tak nám išlo hlavne o to, aby ich ľudia poznali. Je to prvý ročník, takže sme hľadali umelcov, ktorí sú naozaj známi po celom svete. Mali sme na to určitý rozpočet, s ktorým sme pracovali a tým, že tento festival bude dva dni, chceli sme minimálne jedno veľké meno na každý deň. Z ich strany to bolo takisto korektné, a mali záujem byt súčasťou nášho projektu,“ dodal.

Lístky na nadupanú akciu môžete kúpiť TU. Nepremeškajte svoju šancu a zažite neopakovateľnú party na Orave.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu