Na trh prichádza unikátna čierna novinka NERO, ktorá svojou tajomnou chuťou očarí každého. Nová nezameniteľná chuť je čiernou ovcou v rodine Waterdrop. Je dokonalým drinkom na každú zábavu, bohatý na minerály a vitamíny na povzbudenie. Tento nápoj dostane telo rýchlo do kondície vďaka jedinečnému spojeniu povzbudzujúceho extraktu z kolového orecha a výťažku z guarany, ktorá dodáva energiu. Tajnou prísadou novinky NERO je prírodný kofeín a populárne aktívne uhlie, ktoré zbavuje telo škodlivých látok. Každý mikrodrink obsahuje aj dôležité vitamíny C, B6, B12 a osviežujúcu chuť ostružín.

Tento drink bude neoddeliteľnou súčasťou každej párty. Povzbudí každú unavenú myseľ vďaka unikátnej kombinácii superpotravín a vitamínov. A to všetko bez cukru. Je dokonalým parťákom dlhých nocí na parkete.

Waterdrop NERO si vezmete so sebou v štýlovej čiernej fľaši z limitovanej edície, ktorá vďaka kvalitnému nerezu udrží každý drink v správnej teplote. Dvojitá stena udrží vodu studenú až po dobu 24 hodín a teplú až 12 hodín. Fľaša má objem 500 ml. K nej sa skvelo hodia aj nerezové slamky, ktoré sú novinkou v portfóliu Waterdrop.


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu