Spoločnosť Webnode pripravila užitočný a edukatívny projekt, ktorý naučí každého, ako si vytvoriť obľúbenú webovú stránku alebo blog. Teraz je ten správny čas naučiť sa niečo navyše. Online štúdium vám pomôže rýchlo sa zorientovať vo svete tvorby webových stránok. Stačí dobrý námet na blog alebo stánku a pár klikov. Či už je to obľúbený šport, domáce zvieratko alebo počítačová hra, ktorú hráte, a radi by si ste sa podelili o svoje zážitky, stačí si prečítať inštrukcie novovytvoreného manuálu a web bude za pár minút hotový. 

Pomocou jednoduchého postupu, ktorý obsahuje 12 kapitol popisujúcich jednotlivé kroky tvorby webu, sa postupne prepracujete k vytvoreniu vlastných stránok. Manuál je vytvorený pre začiatočníkov. Nájdete v ňom aj rýchlonávod, ktorý vám odporučí vytvoriť si najprv testovací blog, kde sa dá všetko nanečisto a zdarma vyskúšať. Všetko, čo k tomu potrebujete, je funkčný email. Manuál vám poradí od samotného nápadu, názvu a výberu správnej šablóny až po zaručenie bezpečnosti. Vďaka editoru vytvoríte obsah, pridáte texty a obrázky podľa želania. Jedna z kapitol sa venuje špeciálnym prvkom – napr. formulárom, ktoré si môžete na stránky vložiť a získať pomocou nich spätnú väzbu od návštevníkov stránok. Dôležitým prvkom stránok je úvod, kde vám Webnode poradí, ako upútať pozornosť návštevníka vašich stánok alebo blogu. Nezabudnite si preštudovať informácie o mobilnej verzii, ktorá vám ponúka pohodlné editovanie webu vo vašom mobilnom telefóne.

Využite čas trávený doma a vytvorte si svoj vlastný blog alebo webovú stránku. Manuál https://tvorbastranek.webnode.cz/sk/ vám s tým pomôže a za pár minút sa tak môžete pridať k ďalším úspešným blogerom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu