Tipy na vianočné darčeky – exkluzívna starostlivosť o vlasy pre ňu aj jeho

0
1502

Správne zvolená kombinácia produktov starostlivosti o vlasy a vlasového stylingu je zárukou kvalitných vlasov, žiarivej farby a dlhotrvajúceho účesu. Odborníci zo Schwarzkopf Professional ich namiešali do balíčkov pre ženy aj mužov tak, aby vo vlasoch vytvorili čo najúžasnejší efekt. Potešte pod stromčekom kvalitnou vlasovou kozmetikou!

Regeneráciu rozštiepeným končekom poskytne šampón, sprejový kondicionér a sealed ends BC Peptide Repair Rescue. Šampón vlasy šetrne umyje, kondicionér im dodá vitalitu a bezoplachové sérum chráni vlasy pred pôsobením tepla z fénu a žehličky.

Intenzívne odlesky svetla do chladných aj teplých odtieňov prirodzených či zafarbených blond vlasov vnesie šampón a kondicionér BlondMe All Blondes. Fénovaním vlasov cez okrúhlu kefu zas vyčaríte závideniahodný objem.

Cena 39,90 €.

Hĺbkovo vyživujúcu starostlivosť studeným blond odtieňom poskytne BlondMe Cool Blondes šampón, sprejový kondicionér a maska. Dokonale zvýrazní ľadový lesk a eliminuje nežiadúce žlté odtiene.

Cena 29,90 €.

Šampón, sprejový kondicionér a záverečný olej Oil Ultimate Marula & Rose poskytujú luxusnú olejovú starostlivosť jemným a normálnym vlasom bez zbytočného zaťaženia.

Cena 29,90 €.

Sprej pre okamžitý objem bez zlepenia a jemný objemový púder pre nadýchané vlasy po celý deň obsahuje balíček OSIS+ Long Hair Texture Texture Craft a Dry Soft Dust.

Cena 23,90 €.

OSIS+ Session Label Powder Cloud, Super dry memory net a mini žehlička je kombinácia zmatňujúceho púdru pre objem a textúru dĺžok, laku na vlasy s pamäťovým efektom a malej žehličky na vlasy, aby účes vydržal po celý deň.

Cena 39,90 €.

[3D] Men Gloss vlasový a telový šampón a silný gél boli vytvorené špeciálne pre potreby mužskej pokožky a vlasov. Po jemnom vyčistení pride na rad silná fixácia bez efektu zlepenia.

Cena 13,90 €.

Balíček [3D] Men Matt vlasový a telový šampón a Texture clay obsahuje jemne, ale účinne čistiaci šampón na vlasy a telo spolu s vlasovým ílom na vytvorenie chlapčenského rozstrapateného účesu.

Cena 13,90 €.

Vytváranie objemu začína už pri umývaní. BC Bonacure Collagen Volume Boost šampón a vlasový kondicionér vytvoria stopercentný objem aj v tých najjemnejších vlasoch.

Cena 15,90 €.

Potrebnú hydratáciu dodá vlasom BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick šampón a sprejový kondicionér s kyselinou hyaluronovou. Výsledkom sú pružné, nezaťažené a dobre formovateľné vlasy.

Cena 15,90 €.

Pre farbené vlasy je tu BC PH 4,5 Color Freeze šampón a sprejový kondicionér, ktoré poskytujú vlasom hĺbkovú regeneráciu a súčasne predlžujú trvácnosť farby.

Cena 15,90 €.

Must to have na zimu! Elektrizujúce vlasy spoľahlivo skrotí kombinácia uhladzujúceho šampónu s kondicionéra a antistatického uhladzujúceho krému OSIS+ & BC Sleek Hair šampón, sprejový kondicionér a Tame Wild.

Cena 23,90 €.

foto: Schwarzkopf Professional

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu