To najdrahšie na svete je veľmi lacná vec

0
1197

Hoci poteší aj nová kabelka Guess alebo večera. Nehovoríme NIE, že dámy?! Ale vo WomanMan magazine poznáme slová, ktoré nevídu z módy, či telo nestrávi.

Nie sme dokonalí. Učíme sa každým dňom a sme formovaní osudom. Za tým si stojím. Sme individuality, ľudské bytosti a aj precitlivené ženy. Počas niektorých dní v mesiaci až príliš. Máme svoje chyby. Treba na ne upozorniť. V dnešnom svete mám však pocit, že sa hovorí iba o nich. 

…je to dobou alebo je to o človeku? Poďme to spolu zmeniť a niekoho draho obdarovať…

…aj keď ja mám momentálne v peňaženke 20 centov (hotovosť nenosím), i tak som sa snažila obdarovať drahým darom. Ocenila som snahu a pochválila niekoho, možno za úplnu banalitu, ale pre mňa to bola veľká vec, pre neho samozrejmosť. Potom som však vypočítavo prijala jeho dary – ktoré boli finančným zasáhom do peňaženky, no bez vďaky neostali. Niekto oceňuje hodnotou peňazí, niekto milým slovom. Kto dal viac? Ťažko povedať, podľa toho, čo má kto rád.

…bez práce nie sú koláče, nedarujte svoje cennosti len tak, treba aj pokarhať…

Povedzme si narovinu – nemusíme si navzájom pochlebovať za každú „volovinu“.  Treba to vycítiť. A keď je milé slovo úprimné, zabudnete aj na starú kabelku, čo nosíte i na to, že vám škvŕka v bruchu. Na druhej strane – treba sa aj poučiť a na chyby upozorniť. Lebo nikto nie je bez viny. Učení sme z neba nespadli, ani Rím nebol postavený za deň a keď to, je zle, tak to je jednoducho zle. Ak sa snažíte chybu napraviť, vziať zo zlého ponaučenie a vyvíjať sa … chyby robiť budete. Ako každý z nás.  A kde nezlyhá ľudský faktor, môže zase technika. Ale to jedno slovo za dlhú cestu za to stojí. Takže vám ďakujem, že ste si našli zopár minút a „lajkli“ článok od WomanMan magazine…ak však „za to stojí“. Zadarmo to nechceme! 

P.S. „Good vibes only“ – hlavne ženy. Pochváľme sa samé, od chlapov sa toho nedočkáme. Tajná misia „nás báb“ na tento týždeň. Je to iba medzi nami…pssst.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: www.tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu