Top 8 zásnubných prsteňov, vyberajte medzi bestsellermi

0
1668

Vybrať ideálny zásnubný prsteň môže byť skutočnou alchýmiou. Jedná sa o veľmi osobný šperk, ktorý by mal predovšetkým ladiť s osobnosťou a vkusom svojej budúcej nositeľky. Pominúť však nemôžeme ani módne trendy. Tie smerujú k čoraz väčšej osobitosti a originalite. Kým zásnubný prsteň z bieleho zlata so solitérnym diamantom a jednoduchou obrúčkou si stále udržuje prvenstvo, na päty mu šliapu menej tradičné typy prsteňov. Čo napríklad farebné drahokamy, ružové zlato alebo dizajn s viacerými diamantmi? Inšpirujte sa prehľadom aktuálne najobľúbenejších zásnubných prsteňov z ateliéru KLENOTA a objavte medzi nimi ten pravý!

1. Klasický solitér

Zlatá jednoduchá obrúčka a jeden výraznejší diamant v guľatom výbruse. To je najklasickejší typ zásnubného prsteňa, ktorý nenechá nikoho na pochybách, k akej príležitosti bol darovaný.

2. Halo

Prstienok s v štýle halo ocenia predovšetkým romanticky založené ženy, ktoré dávajú prednosť výraznejším šperkom. Centrálny kameň je dookola obklopený briliantmi, čo umocňuje jeho trblietanie.

3. Pavé

Nadčasová klasika s extra leskom navyše, to je prsteň s diamantom vo výbruse emerald a obrubou v štýle pavé. Tento typ prsteňa vyzerá veľmi dobre v kombinácii so svadobnou obrúčkou eternity.

4. Luxusný solitér

Prsteň s neprehliadnuteľným kameňom je snom mnohých žien, a práve zásnuby môžu byť momentom, kedy im ho splniť.

5. Netradične tvarovaný

Romantický a nežný prstienok s centrálnym čírym diamantom spája nadčasový dizajn s originálnym prvkom v podobe obruby, ktorá pôsobí ako dva do seba prepletené prstienky.

6. Farebný briliant

Zásnubné prstene s farebnými drahokamami získavajú na popularite. Nechajte sa zlákať okúzľujúcim modrým diamantom, ktorý má všetky žiaduce vlastnosti číreho diamantu, ako je odolnosť a trvanlivosť, a k tomu navyše ešte atraktívny farebný odtieň.

7. Zafír

Prsteň so zafírom a diamantmi má klasický dizajn a zároveň upúta na prvý pohľad. Vznešený modrý zafír z neho robí nadčasový kúsok, ktorému nechýba elegancia. Zásnubný prsteň v podobnom štýle môžete vidieť aj na ruke vojvodkyňe Kate.

8. Ladiaca súprava

Zásnubný prsteň a svadobná obrúčka si nemusia konkurovať, naopak sa môžu svojim dizajnom výborne doplňovať. Zvlnená svadobná obrúčka sa tvarovo prispôsobuje zásnubnému prsteňu s tromi diamantmi. Spoločne tak tvoria dokonale zohranú dvojicu.

foto: klenota.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu