Tieto topy a blúzky si pribaľte na dovolenku: budete v nich očarujúca!

0
221
blúzky a topy na leto

Leto to nie sú len šaty, ale tiež jemné blúzky a sofistikované topy, tričká, ktoré odhalia vašu opálenú pokožku. Po akom kúsku však siahnuť, aby ste pôsobili trendy?

Mašličková paráda

Toto leto bude platiť, že čím viac mašlí zvolíte na topoch i blúzkach, tým lepšie. Mašle môžu byť ústredným prvkom oblečenia, alebo ho zdobiť len pri krku, či na rukávoch. Mašľami však môže byť zdobené aj zapínanie gombíkov.

Vesty aj v predĺženej verzii

Vesty  už dávno nie sú len súčasťou biznis šatníka. Svoje miesto si našli aj v casual štýle. Ak nechcete, aby vám spod vesty vykúkal pupok, siahnite po jej predĺženej verzii. K nej pokojne zvoľte maxi sukňu, či cyklošortky, ktoré sú aj toto leto v kurze.

blúzky a topy na leto

Tielka v basic štýle

Či ich zvolíte na prechádzku plážou, alebo pod bielu blúzku, nič nimi nepokazíte. Basic trička sa opäť vracajú na výslnie a to najmä tie v neutrálnych farbách. Ak však chcete nechať vyniknúť svoju opálenú pokožku, voľte tielka v neónových odtieňoch, či krásnej smaragdovej farbe.

Čipkovaná nádhera

Letu veľmi pristane čipka. Nájdeme ju na viacerých letných kúskoch. Od šiat, cez sukne, až po doplnky. Vynikne však aj na blúzkach, či tričkách. Môžete zvoliť celý čipkovaný top, alebo čipku priznať len na rukávoch. Čipkované kúsky využijete nielen do práce, ale tiež na dovolenku.

blúzky a topy na leto

Maxi potlač

Obyčajné tričká nechajte na dne šatníka a počas leta si zaobstarajte niečo hravé! Napríklad tričko, či blúzku s maxi potlačou, v ktorej zažiarite. Na vrchnom odeve sa budú túto sezónu nosiť citróny, čerešničky, či neodmysliteľné kvety.

Logá na každom kroku

Veľké nápisy, či odkazy si nachádzajú miesto aj na topoch. Môžu byť v mini verzii, či naopak vo veľkom formáte. Najlepšie však vyniknú na oversize tričkách. K takémuto kúsku zvoľte už len džínsovú sukňu a môžete vyraziť do ulíc!

Text: Michaela Miňová
Foto: unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu