Obzeráte sa po horúcich letných topánkových trendoch? Tie sa budú niesť v znamení klasických kúskov, i nových neopozeraných modelov, ktoré nám doslova vyrazia dych!

Háčkované modely

Háčkované šaty, kabelky, či dokonca obuv. Kúsky v jemnom etno štýle sa budú nosiť celé leto. Ich veľkou výhodou je, že sú vzdušné a nebudú sa vám v nich potiť nohy. Háčkované prvky nájdu uplatnenie nielen na zvršku, ale tiež na opätkoch topánok. Háčkovaný prvok voľte na sandáloch, ale tiež balerínkach. 

Flip-flopy

Milované, aj nenávidené flip-flopy poznáme v našich končinách skôr pod pojmom žabky. Nosíme ich k vode a roky na ne nedáme dopustiť. Toto leto ich však dizajnéri povýšili na vyššiu úroveň a stávajú sa bežnou letnou obuvou. Vyberte si však také flip-flopy, ktoré budú mať na sebe minimum ozdôb, či farieb. Ľahko by ste s týmito topánkami totiž mohli odbočiť do gýču. 

Transparentnosť je in

Priehľadné modely vkladali do svojich módnych kolekcií dizajnéri celé mesiace a verní im zostávajú aj počas leta. Sandále, či balerínky v priehľadnej verzii na seba okamžite strhnú pozornosť.

Biela klasika

Čierne, či hnedé topánky pôsobia počas leta nudne. Čo tak siahnuť po výraznom, no stále klasickom odtieni? Vyskúšajte bielu. Táto nevinná farba vie premeniť aj ten najnudnejší outfit na neobyčajný. Biele sandále na masívnej platforme, či minimalistické biele lodičky. Počas leta nimi určite nič nepokazíte!

Béžové tenisky

Ak hľadáte obuv na voľný čas, či športovú aktivitu, nezabudnite si do svojej letnej topánkovej výbavy pribaliť aj jedny tenisky. Na pestré farby však zabudnite. Vedú totiž tenisky v rôznych odtieňoch béžovej. Výhodou tenisiek v neutrálnej farbe je to, že ich môžete skombinovať prakticky s akýmkoľvek outfitom. 

Text: Michaela Miňová

 Foto: freepik.com, pinterest.com, unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu