Samsung predstavuje jedinečné spojenie smartfónov Galaxy S21 5G so značkou Bratiska

0
1041

Pri kúpe smartfónu zo série Samsung Galaxy S21 5G teraz zákazníci získajú originálnu grafiku z dielne značky Bratiska.

Spoločnosť Samsung predstavuje jedinečnú spoluprácu, ktorá spája ich modely smartfónov série Galaxy S – Samsung Galaxy S21 5G, S21+ 5G a S21 Ultra 5G – a slovenskú značku Bratiska. Pre svojich zákazníkov si v rámci spolupráce pripravil pútavú grafiku z dielne obľúbených tvorcov, ktorá zachytáva výnimočné stavby i pamiatky z celého Slovenska. Je originálnou prehliadkou nevšedných lokácií všetkých ôsmich krajov a zobrazuje 16 známych i menej známych miest. Originálnu grafiku, ktorá zachytáva celú krajinu, vytvorila Bratiska prvýkrát, a práve v spolupráci s inovatívnym výrobcom smartfónov. Je dostupná v troch farebných verziách, inšpirovaná farebnými tónmi smartfónov Samsung Galaxy S21 5G, S21+ 5G a S21 Ultra 5G. Grafiku môžete získať exkluzívne len pri ich kúpe cez e-shop samsung.sk.

Dve úspešné značky – Samsung a Bratiska – sa spojili, aby svojim nadšencom priniesli originálne umelecké dielo, ktoré poteší nielen svojím grafickým prevedením, ale aj miestami, ktoré zachytáva. Výsledkom je tak obraz Slovenska prostredníctvom stavieb a objektov, ako ho možno nepoznáme. Pri výbere stavieb sa tvorcovia primárne zamerali na tie menej známe. Tým chcú ľuďom priblížiť čaro a krásu miest, ktoré možno ešte na Slovensku nepoznajú, no oplatí sa ich určite navštíviť. Krásy niektorých z miest sa snažili zachytiť aj vo videu, ktoré bolo profesionálne natočené na Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

Na originálnej grafike sú zachytené pamätníky i historické stavby, zámky, ale aj vyhliadková veža, drevenica, galéria či múzeum. Oku tak ponúka pestrý mix architektonických štýlov, ktoré symbolizujú nemalý kus našej histórie i súčasnosti. Grafika prináša unikátnu kresbu stavieb, ktoré svojou architektúrou obohacujú a neodmysliteľne dopĺňajú celkový obraz krajiny.

Viac informácií o spolupráci i grafike nájdete na stránke samsung.sk alebo si zákulisné informácie o vzniku grafiky môžete vypočuť aj v najnovšej epizóde podcastu ON/OFF by Samsung.

Akcia Samsung | Bratiska platí od 1. 4. 2021 do vyčerpania zásob. Exkluzívna kolekcia je pre zákazníkov dostupná v limitovanom počte 450 kusov a farba grafiky je k objednávke pridelená náhodne podľa aktuálneho stavu zásob. Grafika bude zákazníkom doručená spoločne s novým smartfónom. Rám nie je súčasťou balenia grafiky.

Sme nesmierne radi, že sme sa spoločne so značkou Bratiska mohli pustiť do tohto výnimočného projektu, vďaka ktorému majitelia nových smartfónov série Samsung Galaxy S21 5G získajú od nás grafiku z limitovanej edície. Táto jedinečná grafika je určená všetkým, ktorí majú radi umenie, sú zberatelia, alebo jednoducho majú radi originálne veci. Sme radi, že k výberu netradičných miest zo všetkých kútov Slovenska priložili ruku aj samotní Slováci a napísali nám svoje vlastné tipy na zaujímavé slovenské stavby. Práve aj nimi sa inšpirovali tvorcovia grafiky a zakladatelia značky Bratiska – Pavol Bartoš a Viktor Blaha,“uviedla Petra Bačková, Brand Marketing spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Príprava spolupráce i návrh grafiky trvala niekoľko mesiacov a pristupovalo sa k nej naozaj svedomito. Umelecké dielo v podobe tlačenej grafiky je pritom svetový unikát. Nielenže zachytáva krásy Slovenska vyrobené ľudskou rukou z každého kraja, ale je výnimočný aj tým, že je tlačený risografom. „Tlač risografom je svetový a už aj slovenský fenomén, ktorý si zamilovali davy ľudí z umeleckej branže, ale i fanúšikovia umenia po celom svete. Tento japonský stroj má svoje špecifiká a určuje vo veľkej miere štýl a farbu výsledného diela. Tlač si vyžaduje veľkú zručnosť tlačiara a dokonalé poznanie fungovania risografu. O profesionálnu tlač limitovaných grafík sa postarali skúsení tlačiari zo štúdia Trafograf. Celý postup sa snaží byť aj šetrný k prírode. Master tlačiarne je z banánových šupiek a farby, ktoré boli pôvodne zo sójového oleja, sa začali vyrábať z ryžových otrúb, aby znížili uhlíkovú stopu,“ priblížil Pavol Bartoš, ktorý je zároveň autor grafiky.

Foťte, natáčajte, zabávajte sa v spoločnosti atraktívneho smartfónu s výnimočným dizajnom. Novinky v podobe Samsung Galaxy S21 5G, ako aj S21+ 5G či S21 Ultra 5G sú navyše dostupné hneď v niekoľkých atraktívnych farebných variantoch, vrátane fialovej novinky Phantom Violet.

foto: SAMSUNG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu