Toto vám v kuchyni nemôže chýbať

0
907
Mother preparing sandwich for school lunch on table

Kuchyňa je miesto, ktoré využívate každý deň. Pre niekoho je to oáza pokoja, pre iných najobľúbenejší priestor v celom dome či byte. Zariadiť ju nie je až také jednoduché. Aby ste mali všetko na jednom mieste a ako sa hovorí „po ruke“, potrebujete prebádať celý trh s možnosťami od výmyslu sveta.

Čo vám v kuchyni nesmie chýbať?

Každá správna žena aj muž vie, že v kuchyni potrebujete mať rôzne druhy nožov. Používať kuchynské nože správne, je alfou a omegou dobrého kuchára. Na trhu sú rôzne druhy na rôzne aktivity ako napríklad filetovacie nože, japonské nože, nože na zeleninu nože na chlieb, sekáče, mäsiarske nože a univerzálne kuchynské nože. Aby ste si vedeli správne vybrať, treba sa porozhliadnuť po trhu a vedzte, že keď nájdete tie správne a kvalitné nože, vydržia vám na celý život.

Vedeli ste že… ?

Aj keď sú výsuvy zvyčajne ťažko viditeľné, hrajú najdôležitejšiu úlohu pri harmonickom a hladkom vysúvaní našich zásuviek. Sú zodpovedné aj za pohodlné a tiché používanie doma a v kancelárií.

Aké sú správne výsuvy pre zásuvky? Výber správneho typu výsuvu závisí predovšetkým od toho, čo uložíme do zásuvky. Ak montujete hlbokú zásuvku, zvyčajne sa používa na skladovanie ťažších predmetov, ako sú napríklad poháre, malé domáce spotrebiče alebo dokumenty. Pri tomto zaťažení vyberte výsuv so správnou nosnosťou tak, aby sa počas používania nedeformoval a zásuvka sa hladko zatvárala. Stále bežnejším trendom je používanie zásuviek bez úchytiek. Guličkový plnovýsuv PUSH TO OPEN je navrhnutý tak, že k otvoreniu dôjde k stlačeniu prednej strany zásuvky. Takéto riešenie je vhodné najmä v šatníkoch, vďaka čomu  nemusíte nechávať priestor medzi zásuvkou a posuvnými dverami.

foto: AdobeStock

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu