Vďaka vysávačom od značky Bissell je bežné upratovanie podláh, ale aj rýchla likvidácia drobných incidentov, ako sú napríklad neželané stopy domáceho maznáčika, vyliaty pohár s džúsom alebo bežný neporiadok v kuchyni, úplnou hračkou. Vysávače Bissell totiž súčasne vašu podlahu vysajú, vytrú aj vysušia, a tak je už o pár minút pripravená na ďalšie fungovanie – a s tým spojené vytváranie nových nečistôt! S neporiadkom si našťastie Bissell rýchlo poradí a vám tak ušetrí čas na dôležitejšie veci v živote, než je upratovanie. 

V bežnej domácnosti sa podlaha zašpiní raz dva a nemá cenu sa kvôli tomu rozčuľovať

Naopak má zmysel popremýšľať nad výberom šikovného pomocníka, ktorý si s domácim neporiadkom rýchlo a jednoducho poradí aj bez zbytočného stresu. Značka Bissell teraz predstavuje dva tyčové vysávače, ktoré sú vhodné na upratovanie pevných podláh aj kobercov – Bissell CrossWave C3 a Bissell CrossWave Cordless C6. Ocenia ich predovšetkým rodiny s malými deťmi alebo domácimi miláčikmi, kde je potrebné často a dôkladne vytierať – všetky stopy po ich radovánkach sa jednoducho odstránia, a vy môžete opäť pokračovať v „čistej“ zábave.

Obsah obrázku interiér

Popis byl vytvořen automaticky

Bissell CrossWave C3 aj Bissell CrossWave Cordless C6 sú teraz vybavené systémom FreshStart – rotačná kefa, filter aj roztok pre samočistenie vysávača v sebe majú antimikrobiálnu zložku, ktorá pôsobí ako prevencia proti množeniu baktérií a vzniku nepríjemného zápachu. Dobrou správou je, že FreshStart komponenty sú dostupné na zakúpenie aj samostatne a sú plne kompatibilné aj s ostatnými modelmi vysávačov Bissell.

Viacúčelový vysávač Bissell CrossWave C6 Cordless Pro Wet & Dry poskytuje 25 minút bezdrôtového vysávania. Vďaka absencii nepraktických káblov sa s ním veľmi ľahko manipuluje a presúva z jednej miestnosti do druhej. Má oddelenú nádržku na čistú a špinavú vodu, takže na vytieranie využíva vždy tú čistú. Samočistiaci režim vyčistí všetky súčiastky vysávača, takže už nestrácate žiadne minúty jeho zdĺhavým čistením. Prístroj po použití stačí len rozobrať a jednotlivé časti dať vysušiť.

 

Bissell CrossWave C3 má tiež oddelené nádržky na čistú a špinavú vodu a jeho súčasti sú taktiež vylepšené o systém FreshStart. Je vhodný napríklad do domácností, kde upratovanie trvá o niečo dlhšie a jedno nabitie akumulátora by nestačilo. Na veľkých plochách nie je šnúra prekážkou a nemusíte čakať na to, než sa vysávač opäť dobije. Obsah obrázku osoba, přepážka, nápoj, pivo

Popis byl vytvořen automaticky

V balení oboch vysávačov nájdete čistiaci prostriedok Natural Multi-Surface s objemom 1 liter. Po jeho spotrebovaní si môžete dokúpiť napr. multifunkčný čistiaci prostriedok Multi-Surface Pet, ktorý odstraňuje odolný neporiadok a zápach spôsobený domácimi miláčikmi.

Bissell je americká rodinná firma, ktorá rozumie svojim zákazníkom a ich potrebám. Aj z toho dôvodu sa stala značkou č. 1 v kategórii viacúčelových vysávačov (na základe maloobchodných predajov v roku 2020). Jej produkty uľahčujú starostlivosť o domácnosť, najmä upratovanie podláh, kúpeľní, ale aj odstraňovanie škvŕn z čalúnených nábytkov– to všetko sa v predvianočnom období hodí dvojnásobne. Podlahu už máte zmäknutú, do akého upratovania sa pustíte ďalej?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu