Úľavu od lupín prináša novinka z Manufaktury. Šampón proti lupinám s pivom a bylinami

0
1082

V týchto dňoch uvádza Manufaktúra na trh novinku – Jemný šampón proti lupinám s pivom a bylinami. Rozširuje ním ponuku populárnej pivnej kozmetiky, ktorú táto česká značka v posledných rokoch profiluje predovšetkým ako starostlivosť o vlasy.

Čím je novinka špeciálna?

Nový šampón je naozaj výnimočný tým, že ponúka komplexné účinné riešenia na úľavu od lupín a svrbiacej pokožky, hoci neobsahuje Zinc Pyrithione – najbežnejšie používanú ingredienciu proti lupinám, ktorej hrozí v dohľadnej dobe zákaz používania.

V čom sa ukrýva kúzlo šampónu?

Jedinečná receptúra ​​nového šampónu je založená na obsahu unikátnej ingrediencie proti lupinám – patentovanej látky Dandrilys® získavanej z kôry cicimku. Tiež ste o tejto zvláštnej drevine nikdy nepočuli? Nevadí! Dôležité sú jej dokázané účinky: Dandrilys® je prírodnou alternatívou pyritiónu zinku, znižuje tvorbu lupín, má protizápalové účinky, vynikajúcu schopnosť upokojiť citlivú pokožku hlavy a zmierniť jej nepríjemné prejavy ako je svrbenie a začervenanie, a tiež normalizuje tvorbu mazu. Bezalergénna bylinná parfumácia šampónu navyše prepožičia vlasom nádhernú vôňu. Vďaka mimoriadne jemnej receptúre bez obsahu SLES a pyritiónu zinku je šampón vhodný na každodenné použitie, pre všetky typy vlasov a citlivú pokožku hlavy.

A ešte je dôležité, že efekt redukcie lupín vydrží až 72 hodín!

Ďalšie cenné prírodné ingrediencie

Už naše prababičky vedeli, že samotné pivo blahodarne pôsobí na kvalitu vlasov – zmierňuje lámavosť, dodáva ľahký tužiaci efekt, podporuje rast, navracia prirodzený lesk a prepožičiava vlasom objem. Jemný šampón proti lupinám obsahuje poctivé benešovské pivo Ferdinand. Ďalej obsahuje výťažky z jačmeňa, chmeľu, rozmarínu a lišajníka, mandľový olej, panthenol a polysacharidy z hnedých rias, ktoré dodávajú šampónu ďalšie dôležité benefity.

Vlasy posilňujú, regenerujú, hydratujú a tiež zvyšujú lesk vlasov.www.manufaktura.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu