Správne zvolené dekorácie robia z domu domov. Ak ich máme príliš dlho, začnú nás nudiť a cítime potrebu zmeny. Tá nemusí vždy predstavovať iba kompletné prerábanie a renováciu – jednoduché, rýchle a efektívne výsledky ako je zmena farebnosti, materiálu či celkový vzhľad priestoru dokážete vyriešiť za pár minút z pohodlia domova. 

Elastické poťahy na sedačku budú meniť vašu obývačku tak, ako sa vám bude meniť nálada. Staré fľaky zamaskujete a nové už nebudú mať šancu, lebo ľahko zmiznú v práčke, z ktorej budú sviežo utekať naspäť do elastickej polohy na vašu sedačku. Tá môže vyzerať každú chvíľu ako nová a už nikto neuvidí jej drobné nedostatky. Prvý, kto sa na ňu po vás vrhne, bude váš štvornohý miláčik, lebo ten vie, kde je v dome najpríjemnejšie. Napínací poťah vdýchne vašej opotrebovanej sedačke nový život, nový vzhľad a pocit nového priestoru. 

Vďaka sofistikovanému strihu a elastickému materiálu vykonáte celú premenu doslova za pár minút. Elastické poťahy sú vysoko roztiahnuteľné do šírky aj výšky a celú sedačku dokonale obopnú ako „druhá koža“. Sedačka si tak zachová svoj pôvodný tvar a úžitkové vlastnosti, ale vďaka napínaciemu poťahu bude vyzerať ako nová. Napínacie poťahy sú finančne nenáročné a koniec koncov aj ekologicky úsporným variantom, ak túžite po zmene svojej obývacej izby. Premena s nimi je rovnako jednoduchá, ako výmena oblečenia. Neváhajte a doprajte svojej sedačke nový kabátik a dodajte svojmu domovu jedinečný štýl.

Určite poznáte, ak si raz niekto zvykne na kúsok nábytku, ktorý roky dobre slúži a jediná chybička krásy je to, že časté používanie je vidieť na opierkach či iných častiach kresla, nikto ho nepresvedčí o kúpe nového. Poznáme to všetci, ktorí chceme urobiť radosť našim rodičom a roky počúvame, že to je ešte dobré, nebudú nič meniť a obľúbený nábytok rozhodne nebudú vyhadzovať či nahrádzať novým. Našťastie, už nie potrebné vzdať sa takéhoto kúska, za veľmi priaznivú cenu môžete svojich rodičov potešiť tým, že im sedačku či kreslo oblečiete do novej „kože“. Áno, bude to skutočne ako druhá koža sedačky, lebo materiál, z ktorého je poťah vyrobený, je elastický a prispôsobí sa mnohým tvarom sedačiek či kresiel. Jednoducho sadne ako uliaty. Radosť bude dvojnásobná, keďže doma zostane obľúbená sedačka, ale bude vyzerať ako nová. Ak k tomu ešte pridáme benefit absolútnej čistoty garantovanej jednoduchou starostlivosťou, bude to dokonalé. Poťahy na sedačky v rôznych vzoroch, farbách a materiáloch nájdete tu.

K aktuálnemu ročnému obdobiu sa hodia svieže farby a svieža vôňa, preto pokojne môžete farbu prispôsobovať farbe kvetov vo váze, nálade, s ktorou sa ráno zobudíte alebo príležitosti, ktorú chcete osláviť s rodinou. Dokonca aj rodinné oslavy budú pokojnejšie, lebo nikto nebude musieť dávať pozor na vaše ratolesti, aby na sedačke nenechali stopy po čokoláde alebo nefalšovaný autogram. Čokoľvek sa stane, vyrieši to práčka a poťah bude raz dva opäť slúžiť ako nový. 

Okrem toho, že napínacie poťahy sú vkusné a kvalitné, poskytujú ešte jeden nezanedbateľný benefit. V čase, keď je už takmer v každej rodine alergik, najmä mamičky privítajú možnosť voľby zdravotne bezpečného riešenia povrchu sedacieho nábytku. Pravidelnou údržbou ich dokážu zbaviť alergénov a zaručiť tak deťom príjemné miesto na hry či potešenie pri sledovaní obľúbených rozprávok. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu