Chcete vyskúšať análny sex? Podľa týchto 4 znakov viete, že ste pripravená

Muži, ale aj ženy to často chcú vyskúšať, no nedá sa to vždy a s každým.

Análny sex je veľmi špecifický a nemôže ho mať každý. Ak má niekto problémy s črevom a s konečníkom, radšej by sa toho mal vzdať. Ak vás to však láka a neviete, či ste pripravená, prečítajte si tieto znaky a bude to jasné.

Dôverujete svojmu partnerovi- takýto sex sa nedá mať s hocikým. Musíte mať k tomu muža, o ktorom viete, že to bude robiť jemne, že vie ako na to, prípadne to má aspoň naštudované. Predtým sa vám bude venovať, aby ste sa poriadne uvoľnili a cítili sa dobre. Análny sex nie je na žiadnu rýchlovku, keď ho nemávate niekoľkokrát do týždňa a doslova ste mu už otvorená.

Nemáte strach- keď po tom túžite, ale bojíte sa, ešte nie je tá správna chvíľa. Pokiaľ však žiaden strach nemáte, hovoríte o tom s partnerom otvorene a praktizujete aj orálny sex, je to len dobré.

Keď potrebujete dostať do vášho intímneho života niečo nové- môže to okoreniť váš sexuálny život a keď to veľmi potrebujete, prečo nie. A ak partner súhlasí alebo sa dokonca poteší, môže sa to pohnúť novým smerom.

Prekvapenie- keď na to stále myslíte, podvedome si to sama v sebe riešite a chcete to vyskúšať, uvoľnite sa a dajte si to ako prekvapenie.

By Diamond, zena.pravda.sk

Foto: Favim

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu