Urobte malé zmeny s veľkými výsledkami!

0
444
Atómové návyky

Atómové návyky ponúkajú overený návod, ako sa každý deň zlepšiť o jedno percento bez ohľadu na svoje ciele. James Clear napísal knihu, ktorá sa dobre číta a navyše vám pomôže.

Aj keď za jeho prácou stojí rozsiahly výskum, autor kladie najväčší dôraz na praktické využitie nadobudnutých poznatkov. Systém atómových návykov vychádza z rôznych vedných oborov (biológia, neuroveda či psychológia), no nepôsobí komplikovane. Práve naopak. Jednoduchosť, s akou sa dajú atómové návyky aplikovať do každodenného života, je to, čo z knihy spravilo bestseller.

Kniha ponúka množstvo príkladov zo života, v ktorých sa nájdu mnohí z nás. Ak chcete zmeniť svoj život, nepotrebujete na to veľké, zásadné kroky – stačí  len meniť pomaličky, postupne, jeden atómový návyk za druhým. Úryvok z audioknihy Atómové návyky si môžete vypočuť na Audiolibrix.

Rozhodne sa oplatí vypočuť, pretože je to jednoduchý a overený spôsob, ako si vybudovať dobré návyky a zbaviť sa zlých.

James Clear dokáže rozložiť komplikované témy na jednoduché prejavy správania, ktoré sa dajú okamžite zaviesť do každodenného života a práce. Inšpiruje a pobaví aj pravdivými príbehmi zlatých olympijských medailistov, oceňovaných umelcov, úspešných podnikateľov, život zachraňujúcich lekárov a hviezdnych komikov, ktorí sa pomocou umenia malých návykov vyšvihli na vrchol svojej profesie.

Treba uznať, že Atómové návyky naozaj zmenia spôsob, akým uvažujete o pokroku, a poskytnú vám nástroje a techniky, aby ste sa dokázali posunúť vyššie – či už ste športovec a chcete vyhrať preteky, líder, ktorý túži zoptimalizovať svoj podnik, alebo jednotlivec, ktorý by chcel skončiť s fajčením, schudnúť, zbaviť sa stresu či dosiahnuť trvalý úspech.

Stiahnite si Atómové návyky a môžete ich počúvať hneď teraz. Načítal ich Přemysl Boublík a majú vyše 8 hodín. Inšpiratívne, podnetné a motivujúce.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu