Užite si jar s novinkami Avonu

0
741
novinky od Avonu

Veselšie farby v líčení, svieže hravé parfumy a kvalitná pleťová starostlivosť. Jarné novinky, ktoré Avon práve predstavuje, prenesú toto krásne ročné obdobie priamo do vášho looku. Napríklad s ľahkou ovocno-kvetinovou vôňou a žiarivým rúžom na perách budete pôsobiť sviežo, smelo, pútavo, ale aj zvodne.

S príchodom jari sa všetkým nadšencom kozmetiky žiada trochu obmeniť ich skrášľujúcich pomocníkov. Ak patríte medzi nich, z jarných Avon noviniek si iste vyberiete. Pozornosť si jednoznačne zaslúžia napríklad produkty z obnovujúcej rady Anew Power, ktoré si získali srdcia a pevné miesto na kozmetických stolíkoch mnohých zákazníčok Avonu. Obnovujúce pleťové sérum s ProtinolomTM a Obnovujúci krém na očné okolie s  ProtinolomTM sú dokonalým duom. Vďaka účinnej látke Protinol™, ktorá podporuje tvorbu dvoch typov kolagénu, majú tieto produkty 7 omladzujúcich účinkov. Navyše, prvé viditeľné zmeny uvidíte už po 7 dňoch. Ak dáte šancu tomuto pleťovému séru, ktoré je najlepšie hodnoteným kozmetickým prípravkom od Avonu, vašu pleť čaká vyhladenie, hydratácia, redukcia jemných línií a vrások, spevnenie, rozjasnenie, posilnenie aj regulácia vzhľadu pórov. Pleť bude viditeľne hladšia, plnšia a pevnejšia. Správnou voľbou bude aj Obnovujúci krém na očné okolie z tejto rady. Novinka redukuje opuch aj tmavé kruhy a stará sa o mladistvý a rozžiarený vzhľad očného okolia. Nový prelomový očný krém využíva spomínanú svetovo exkluzívnu technológiu Protinol™ spoločnosti Avon, ktorá pomáha obnoviť roky straty kolagénu iba za 7 dní. Krém je navyše obohatený o technológiu rozptylu svetla na okamžité zlepšenie vzhľadu nedokonalostí pod očami.       

sérum od avonu
Obnovujúce pleťové sérum s Protinolom™  30 ml, cena 18,70 €
Obnovujúci krém na očné okolie s Protinolom™  15 ml, cena 10,90 €

K jarnej atmosfére jednoznačne patria aj sviežejšie vône. Svoje zmysly môžete počas tohto ročného obdobia opantať hravými ovocno-kvetinovými parfumami, ktorými zaujmete aj vaše okolie. Vymeňte ťažké vône za jemnejšie a čistejšie. Tieto kritéria spĺňa napríklad vôňa Far Away Endless Sun, ktorá vás zahalí do tónov zamatovej broskyne, slnečného maku a zlatej ambry. Táto kvetinová, ovocná a zároveň jemne citrusová vôňa je doposiaľ najsviežejšia jarná vôňa z najpredávanejšej kolekcie Far Away. V jarných mesiacoch však zabodujete kvetinovou vôňou aj Luck Eau So Happy. Nájdete v nej tóny sviežej ružovej maliny v spojení s lupeňmi magnólie, ktoré sú zjemnené minerálnym pižmom.

Avon JAR ar Away Endless vône 3
Far Away Endless Sun EDP  50 ml, cena 17,90 €
Luck Eau So Happy EDP  30 ml, cena 19,90 €

Keď na vás doľahne jarná únava, zachráni vás domáci wellness vo vani. Vtedy bude vaším najlepším priateľom Pena do kúpeľa s výraznou mangovou vôňou, ktorá je obohatená o prírodné zložky. Ak si budete chcieť podmanivú vôňu pripomenúť aj počas dňa, siahnite po hydratačnom Kréme na ruky Run with the Fun.

pena a krém od avonu
Pena do kúpeľa Výrazné mango 250 ml, cena 2,90 €
Krém na ruky Run with the Fun 75 ml, cena 2,40 €

Foto: AVON

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu