Užite si vianočnú atmosféru kaviarní Starbucks aj u vás doma

0
703

S blížiacimi sa Vianocami prichádza obľúbená značka Starbucks s každoročnou limitovanou edíciou Holiday Favorites. Sviatočná edícia, rovnako ako minulý rok, mieri aj tento rok do obchodov. Spotrebitelia si ju tak môžu opäť vychutnať v pohodlí a bezpečí domova. Holiday Favorites okrem zrnkovej kávy ponúka aj kapsule pre kávovary Nespresso a pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Novinkou je, že Starbucks navyše prichádza s vlastnými receptami, vďaka ktorým sa domáca príprava kávy premení na autentický zážitok ako z kaviarne.

Edícia Holiday Favorites je vyrobená zo stredne praženej zmesi zrnkovej kávy Holiday Blend, ktorá vyniká najmä sladkou chuťou s podtónmi byliniek a javorového sirupu. Okrem klasickej zmesi kávy ponúka limitovaná edícia aj legendárne zimné Toffee Nut Latte s bohatou krémovou chuťou, príchuťou lieskového orieška a karamelu. Kávové kapsule Toffee Nut Latte sú kompatibilné s kávovarmi NESCAFÉ Dolce Gusto. Celá limitovaná edícia Holiday Favorites bude na pultoch obchodov dostupná do konca roka.

Nutmeg Latte – vianočná atmosféra ukrytá v šálke

Že sa vám doma kávu ako z kaviarne vytvoriť nikdy nepodarí? Nezmysel! Nové recepty od Starbucks urobia baristu z každého. Skúste napríklad neodolateľné Nutmeg Latte – pripravíte si ho len v 4 krokoch, ktoré vám nezaberú ani 5 minút!

Čo je potrebné:

1 espresso Starbucks® Holiday Blend

1 lyžica medu

260 ml zohriateho mlieka 

štipka nového korenia

štipka muškátového orieška

štipka škorice

Postup: 

  1. Pripravte si espresso do svojho obľúbeného vianočného hrnčeka. 
  2. Do zohriateho mlieka pridajte med a korenie.
  3. Korenené mlieko napeňte. 
  4. Ušľahané mlieko nalejte do kávy. 

Potom sa stačí už len pohodlne usadiť a naplno si vychutnať útulnú sviatočnú atmosféru. 

Inšpiráciu na ďalšie skvelé vianočné aj nevianočné recepty nájdete TU.

Odporúčaná cena za balenie 190 g zrnkovej kávy je 4,99 EUR, kapsulových systémov do NESCAFÉ Dolce Gusto je 4,99 EUR a Nespresso je 3,99 EUR.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu