Pripravte sa na nový extravagantný festivalový hit tohto roka!

Zabudnite na farebné vlasy a korunky, prichádza nový ošiaľ.

Leto sa nekompromisne blíži a s ním aj očakávané letné festivaly po celom svete. Určite rozmýšľate už teraz nad tým a mysľou ste už pred pódium a tancujete na rôzne beaty. Pri viacdňových festivaloch musíte myslieť okrem ubytovania aj na váš outfit. Sezónu letných nekončiacich žúrok otvoril svetoznámy festival s názvom Coachella v Spojených štátoch. Táto udalosť je známa nie len tým, že tam vystupuje hudobná špička, ale aj tým, že udáva každý rok nové a bláznivé trendy. Okrem znovu objavujúcich sa crop topov a priehľadných materiálov, ktoré odhaľujú ženské krivky sa zrodil nový hit.

Popri všetkých nápadných make-upoch, trblietkach na tvári a vo vlasoch sa toto trblietavé kúzlo dostalo aj na iné ženské partie. Konkrétne máme na mysli ženské prednosti, ktoré sú komplet zahalené kamienkami a farebným prachom.  Vďaka tejto novinke sa nemusíte trápiť tým, aký vrch si oblečiete k šortkám, alebo aký vhodný doplnok si zvoliť. Na druhej strane ale musíte mať obrovskú trpezlivosť pri nanášaní trblietavého prášku a kamienkov, aby to zakrylo to čo má a vyzeralo tak fantasticky ako na fotkách. Ak vás to ale baví, a chcete mať toho ešte viac na sebe, kľudne si nechajte posypať aj vaše vlasy. Pri tomto trende sa fantázii naozaj medze nekladú.

A hoci na sociálnych sieťach je zakázané zverejňovať polonahé fotky, zdá sa, že tento trblietavý hit sa ráta ako kúsok oblečenia, keďže fotky nikto nestiahol. Keď sa detailnejšie pozriete na jednotlivé fotky, musíte uznať, že je to hotové umenie svojim spôsobom.

Čo hovoríte na to? Skúsili by ste tento extravagantný doplnok?

Klaudia Fiolová
zdroj @Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu