Zima je náročným obdobím, ktoré zaťažuje náš organizmus. Naše telo atakujú rôzne vírusy, baktérie, chrípka, črevné virózy. Médiá sa plnia hrozivými správami o koronavíruse a my sa snažíme brániť voči akejkoľvek forme choroby.
Ľudské telo je skonštruované tak, aby sa za normálnych okolností dokázalo samo brániť atakom chorôb. To sa deje vtedy, keď imunitný systém pracuje správne, na „plné obrátky“ . V zime však prijímame menej vitamínov, vlákniny, minerálov a živín z čerstvej zeleniny a ovocia, naše telo nemá dostatočný prísun slnečných lúčov, negatívne naň vplýva aj prechod z mrazivých exteriérov do prekúrených interiérov. Sme tak náchylnejší podľahnúť chorobám. Preto je o to dôležitejšie posilňovať svoj prirodzený obranný systém – imunitu doplnkami stravy. Práve výživový doplnok stravy Preventan® prebudí v našom tele medvediu silu imunitného systému a naštartuje ho na aktívnu obranu pred virózami aj bakteriálnymi infekciami. Vďaka tomu sa mnohým chorobám dokážeme úplne vyhnúť, alebo v prípade, že ich dostaneme, sa imunita postará o ich jednoduchší priebeh bez komplikácií v krátkom čase.

Výživový doplnok stravy Preventan® je určený pre celú rodinu. Vo forme cmúľacích tabliet dáva šancu každému pravidelne podporovať svoj imunitný systém, aby medveďou silou dokázal zabojovať už proti prvým náznakom viróz, chrípky, infekčným ochoreniam. Hlavnou účinnou zložkou doplnku stravy Preventan® je jedinečná zmes biologicky aktívnych látok ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy a nukleotidy) v kombinácii s vitamínom C, ktorá pomáha aktivovať obranný imunitný systém organizmu a prispieva k zníženiu miery vyčerpania a únavy aj počas náročných zimných mesiacov. „Práve počas chrípkového obdobia, kedy ľudia častejšie siahajú aj po prípravkoch na podporu imunity, sme sa rozhodli zvýšiť výrobu nášho produktu, aby na trhu nenastal jeho výpadok,“ hovorí Martin Skrzypczak, marketingový riaditeľ spoločnosti Neuraxpharm Slovakia, a.s. pre produkt Preventan® na Slovensku. „Myslíme si, že každý človek má právo preventívne sa chrániť pred chorobami a využiť silný potenciál vlastnej imunity v časoch náročných na ochranu zdravia,“ dodáva.

Na pultoch lekární aj v e-shope www.preventan.sk je produkt na výber ako Preventan® Classic bez príchute aj s príchuťou (odporúčaná cena 30 tbl. balenia je 5,70 €) na dlhodobé užívanie pre celú rodinu (deti od 3 rokov, dospelí, seniori) a ako Preventan® Akut so zdvojnásobenou dávkou biologicky aktívnych látok ProteQuine® a vitamínu C pre prípad, že vás už choroba „obchádza“ a vy s ňou potrebujete urýchlene zabojovať (odporúčaná cena 30 tbl. balenia je 6,10 €). Aj Preventan® Akut je v ponuke bez príchute a s príchuťou (pre deti od 3 rokov, dospelých a seniorov). Pre najmenších je určený Preventan® Junior v klasickej forme aj vo forme Akut (odporúčaná cena 30 tb. balenia je 6,10 €).

Viac informácií o produktoch a spôsobe užívania nájdete na:
www.preventan.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu