Jahody u nás miluje snáď každý. Pre svoju báječnú chuť a jedinečnú vôňu si právom zasluhujú označenie kráľovské ovocie. Chuťové poháriky však tentoraz nechajte na pokoji a nechajte maškrtiť vašu pleť – bez výčitiek a počítania kalórií. Jahody sú skvelým pomocníkom pre vašu krásu. V kozmetike sú cenené predovšetkým blahodarné výťažky z ich listov, bohaté na antioxidačné a protizápalové triesloviny, vitamín C a minerálne látky. Pýšia sa skvelými čistiacimi, hydratačnými a regeneračnými účinkami, ktoré poznali a využívali už naše prababičky.

Česká značka kozmetiky a doplnkov pre domáce kúpele Manufaktura navyše účinky jahody umocnila výťažkami z ďalšieho prírodného zázraku – kvetov bazy čiernej. Tomu v minulosti ľudia prisudzovali tajomnú ochrannú moc a často si bazu vysádzali v okolí svojich chalúp. Bylinkári a ľudoví liečitelia ju pre svoje upokojujúce a protizápalové účinky hojne používali na rône neduhy a choroby.
Nová limitovaná edícia Jahoda & Bazový kvet inšpirovaná našou záhradkou a všetkými vôňami leta je už v predaji vo všetkých predajniach Manufaktura a na www.manufaktura.sk. Použité fľaštičky obsahujú 25% prímes recyklovaného plastu a väčšina produktov, s výnimkou balzamu na pery, sú vegan.

foto: manufaktura.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu