V Mixite majú gule! A nazvali ich… Crème Boule!

0
671
novinky v mixite

V Mixite, známom internetovom obchode nielen pre fanúšikov zdravého stravovania to opäť vymysleli skvele. Novinky tentokrát však nesypú z rukáva, ale rovno ich gúľajú! Nové lahodné krémové gule dostali názov Crème Boule a vykotúľali sa v dvoch príchutiach. Keby ste si medzi Coconut heaven a Double chocolate nevedeli vybrať, siahnite po degustačnom mixe, v ktorom nájdete obe varianty. 

Gule z Mixitu sú dobrota, po ktorej sa budete oblizovať až za ušami. A navyše je bez palmového oleja a zbytočných umelých prísad a chémie. V Mixit opäť siahli po vybraných kvalitných surovinách a to, čo ochutnáte, je skrátka nebo… no v guliach! Obal jednotlivých Crème Boule je celý zo sušených datlí, ktoré rozomletím vytvorili sladučký obal, ktorý je aj bez pečenia tak akurát pevný, aby Crème Boule prežili cestu v každej kabelke. Chráni tekuté jadro, takže po zahryznutí do gule vám do úst vytečie zamatový krém z piemontských lieskových orieškov.

Na výber sú dva druhy lahodných gulí. Obe majú rovnaké jadro, ale v Coconut heaven datľový obal doplnili ešte o kokos a v Double chocolate sa výberové datle zase spojili s kvalitným kakaom.

Verte, že pri jednej guli vaše maškrtenie neskončí. Preto sú novinky na výber buď v degustačnom balení (3 + 3) alebo rovno po 20 kusov v praktickej škatuľke s podávačom. Každá guľa je balená samostatne, takže ich môžete mať vždy po ruke. Sú veľké tak akurát, aby zahnali veľkú chuť na sladké alebo na malý hlad.

Luxusný dobíjač energie, intenzívna čokoládová bomba, návykovka, hodnotili novinky tí, ktorí už gule z Mixitu ochutnali. Čo na ne poviete vy?

Crème boule – Coconut heaven (20 ks), 600 g, cena 16,69 eur.

Zloženie: 20 x Crème boule – Coconut heaven (30 g), sušené datle, lieskovoorieškový krém, strúhaný kokos, prášok z kokosového mlieka. 

novinky v mixite

Crème boule – Double chocolate (20 ks), 600 g, 16,69 eur.

 Zloženie: 20 x Crème boule – Double chocolate (30 g), sušené datle, lieskovoorieškový krém, sušené plnotučné mlieko, kakaový prášok.

novinky v mixite

Crème boule – Degustačný mix (6 ks), 180 g, 5,79 eur.

 Zloženie: 3 x Crème boule – Coconut heaven (30 g) a 3 x Crème boule – Double chocolate (30 g).

novinky v mixite

Pripravila: Adéla Flejšarová
www.mixit.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu