V objatí dreva a prútia

0
1136

Aj s bývaním je to ako s módou. Každý rok prinesie niekoľko nových trendov, ktoré sa po krátkom čase opäť stanú neaktuálnymi. Našťastie, nielen v módnych, ale aj v bytových trendoch nachádzame aj stálice, ktoré majú v interiéri svoje nezastupiteľné miesto.

Sú nimi prírodné materiály, ktorých originalita a jednoduchosť dodáva priestoru pravý nádych domova. Okrem prepojenia s prírodou dokážu celý priestor prispôsobiť nielen vašim potrebám, ale aj typu osobnosti.

Okrem kameňa, ktorý vytvára skôr dojem chladu a impozantnosti, je výbornou voľbou napríklad drevo. Pôsobí útulne, navodzuje pocit pokoja a tepla a navyše – dokážeme s ním veľmi kreatívne pracovať. Surové drevo v kombinácii s bielou farbou stien dokáže vzbudiť pocit majestátnosti, v kombinácii s tehlami, kovmi či kameňom pôsobí, naopak, zjemňujúco.

Pod drevom si však nemusíme predstaviť len masívny nábytok evokujúci chalupársky životný štýl. Kľudne siahnite aj po menších drevených, prútených či bambusových doplnkoch, prípadne po menších častiach nábytku vyrobeného z prírodného ratanu.

Svoj domov tak osviežite hrejivou tropickou atmosférou, ktorá vás dokonale osvieži aj počas nadchádzajúcich letných dní.

Viac informácií nájdete na www.kik-textilien.skwww.asko-nabytok.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu