Večera bez sviečok

…erotická poviedka… only +18

Lukáš bol môj kamarát s výhodami, presnejšie jednou veľkou a poriadne hrubou výhodou, ktorú ukrýval v nohaviciach. Ako partneri sme sa nezniesli, ako milenci sme do seba zapadali ako dve skladačky. Naše stretnutia boli rýchle, vášnivé a vždy som mala pocit, že už nemôžu byť lepšie. Vedel ma ovládať, útočiť na zraniteľné miesta a vychutnávať si, keď som mu to vracala.

Po rozchode s jeho nádejnou známosťou som ho pozvala na večeru a pohárik vína. Sľúbili sme si, že sa nič nestane, pokecáme, posmútime a pôjdeme spať. Obaja sme tomu verili, až kým som nezistila, že mám úplne prázdny byt. Spolubývajúci odišli domov a ja som začala plánovať malé pohostenie na balkóne. Upratala som, dala si sprchu, navoňala sa a čakala na zvonček.

Lukáš bol veľmi podráždený. Stále ho škrela posledná láska a potreboval sa vyrozprávať. Sadli sme si na balkón, vyložili nohy a on spustil svoj príbeh. Videla som, ako sa mu uľavuje a je čoraz pokojnejší. A odvážnejší. Začal sa ku mne priťahovať so stoličkou, akoby nič sa dotýkať mojich stehien a stále ma presviedčal, že mi na jeho kolenách bude lepšie. Odťahovala som sa, chcela odolať. Po jednej fľaške nasledovala ďalšia, ohovárali sme svojich posledných milencov a smiali sa na celé sídlisko. Vlastne to bolo celé absurdné. On sa rozišiel s babou, ktorú veľmi miloval. Prepierali sme naše posteľové známosti a niekde vo vnútri vedeli, že v posteli skončíme aj my dvaja. Nie prvý a nie poslednýkrát.

Posadil si ma pred seba. Smiali sme sa ako blázni a naozaj netušili, čo bude. Lukáš mi začal masírovať ramená. To je asi najúčinnejšia zbraň, akú chlap môže použiť. Okamžite som prestala vnímať svet, príjemné teplo sa mi rozlievalo po celom tele. Samozrejme, zavadzalo mu moje tričko a masáž nemohla pokračovať, ak si ho nedám dole. A ja som chcela masáž. Tak som tričko jedným chmatom zhodila a ako nevinná panna si držala ruky na podprsenke, akoby ma nikdy nevidel nahú. Darmo, Lukáš mi ju rozopol a bol hrdý na to, ako ma dobehol.

Jeho ruky sa kĺzali po mojich ramenách a čo bolo horšie, začal mi hryzkať krk. Vtedy som sa chcela postaviť a odísť. Iba tak, niežeby sa mi to nepáčilo. Ale Lukáš sa nedal, zdrapil ma za boky a bolo jasné, že sa pre neho otvára cesta do mojich nohavičiek. Rýchlo som sa vzdala. Začal mi lízať ucho, hrať sa s lalôčikom, jazykom skúmať všetky jeho záhyby. Skoro ma to zabilo. V nohavičkách nastal chaos, celé moje telo ho tak šialene potrebovalo.

Ešte stále som k nemu bola otočená chrbtom, keď mi začal prudko stláčať prsia. Jednou rukou ma chytil za krk a hlavu mi naklonil dozadu. Bola som v koncoch. Jeho ruka ma nenormálne dráždila, podroboval si ma a ja som nemala silu brániť sa. Chcela som viac, cítil to. Rýchlo zamieril do nohavičiek, kde mi chcel dráždiť klitoris. Kašľať na klitoris, mraučala som a mysľou mu zasúvala prsty do šušky. Predohru som nepotrebovala, ani žiadne sladké slová na vytvorenie atmosféry. Len som chcela uspokojiť seba, jeho a najlepšie niekoľkokrát. To bol môj cieľ a keď som v sebe pocítila jeho prsty, mala som ho na dosah.

Lukáš prstuje ako pán a nesklamal ani teraz. Neviem, či ma dráždil jedným, dvoma či troma prstami, ale ziapala som na celé sídlisko. Bolo mi jedno, že na vedľajšom balkóne môžu byť susedia. Neriešila som, či ma niekto vidí z paneláka oproti. Iba som si užívala tú brutálnu slasť, keď si vo mne skúšal prstoklad. Ľahké vlny orgazmu cezo mňa prešli hneď niekoľkokrát a vedela som, že mu to chcem a musím vrátiť.

Otočila som sa a zamierila k jeho zipsu. Trochu som sa zapotácala a skoro zlomila už aj tak rozpadnutú stoličku. Lukáš ma zachytil, kľakla som si pred neho a viac robiť nemusel. Aj keď neznášam mužské opasky, s tým jeho som si poradila na prvýkrát. Bola som ako hladné zviera, ktorému hodili kus mäsa a ono ho chce čo najskôr zjesť.

Lukáš má úžasného vtáka. Poteší veľkosťou, prekvapí hrúbkou. Občas sa ním pridusím, keď neodhadnem svoje možnosti a potom sa z toho smejeme. Keď som ho začala lízať na balkóne, bola som nadržaná ako po mesiacoch bez sexu. Držala som ho za koreň asi silnejšie, ako je zvyknutý a robila tie krásne rytmické pohyby s hlavou, na ktoré sa zhora tak dobre pozerá. Skúšala som, pokiaľ si ho dám do hrdla a vedela, že ma pri tom pozoruje. Rajcovalo ma to. Ak by mi v tej chvíli povedal, nech si do seba zasuniem vázu, urobila by som to. Mal nado mnou neskutočnú moc. A s vtákom v ústach aj ja nad ním.

Nevydržala som a vyskočila na neho. Tak obyčajne, žiadostivo. Ani si nevšimol, kedy som si vyzliekla nohavice a odhrnula tangá. Spamätal sa, až keď som na ňom šialene skákala a vzdychala mu do ucha. Preplietli sme si prsty a ja som ho do seba zasúvala, akoby sa už zajtra mal vrátiť k frajerke. Všetko mi bolo ukradnuté, svet prestal existovať. Bol tu len on, ja, jeho vták a moja šuška. Nevedela som sa ho nasýtiť, striedavo som spomaľovala, zrýchľovala a občas si iba vychutnávala ten pocit plnosti. Lukáš dokáže fičať aj niekoľko hodín bez toho, aby vyvrcholil. Preto som sa nikam neponáhľala a robila všetko, čoho by som sa pri mužoch s menšou výdržou vzdala. Držala som sa za prsia, potom si ťukala na klitoris a sledovala jeho spokojnú tvár. Vlastne mal plný servis, stačilo, aby mu stál a o zvyšok som sa starala sama. Tak veľmi som potrebovala uvoľnenie, až mi ho telo nechcelo dať. Každý zásun ma príjemne vyčerpával a odtrhával od reality. Tomuto chlapovi budem ležať pri nohách, pomyslela som si.

Vtom ma chytil za zadok a chcel preniesť do izby. Obopla som ho nohami a skončila na gauči. Na chrbte som sa pripravovala na drsný náklad. Nikdy sa so mnou nemaznal, tvrdší sex mal rád. Ale teraz mi najprv roztiahol kolená a zaútočil jazykom. Čo viac si priať. Lízal ako poslušný psík a aby neušiel, poisťovala som si ho nohami. Nech pekne maká, keď si o to koledoval. Jazyk doplnili prsty a ak by som viac pila, dovolila by som mu navštíviť aj zadok. Vždy to skúšal, vždy som odmietala.

Na chvíľu som zatvorila oči a už ho mal vo mne. Nestihla som sa spamätať. Bola som taká vzrušená, že som zamočila asi aj gauč. Naše telá o seba nadržane plieskali a vo vzduchu sa šírila vôňa brutálne dobrého sexu. Držala som ho, akoby mal o chvíľu utiecť. Chcela som ho cítiť najtesnejšie a najhlbšie, ako to išlo. A on to po našich predošlých tréningoch vedel a skoro zo mňa vytrieskal dušu. Takto sa to robí, stihla som si pomyslieť ešte pred orgazmom. Schmatla som ho za boky a prirazila si ho dnu, aby mu ani nenapadlo prestať. A vtom som sa navonok nenápadne, ale vo vnútri úplne neskutočne urobila. Vlastne som nevnímala, čo so mnou ďalej robí, bola som na úplne inom leveli. O chvíľu som na brušku pocítila jeho vrchol. A tušila, že toto dnes nerozchodím.

Presunuli sme sa do postele a vyzlečení zaspali. Vášnivé pokračovanie sme si dali až ráno.

Diana D.

foto&. pinterest.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu