VELO FEST ponúkne na Dostihovej dráhe v Petržalke extra porciu hudby a zábavy zadarmo! Bratislavčanov aj návštevníkov metropoly roztancuje elita slovenskej hudobnej scény

0
784

Prázdniny a leto sa chýlia ku koncu, hudobným festivalom však ešte stále neodzvonilo! Bratislavčania i návštevníci mesta si môžu posledný augustový piatok (27. 8. 2021) užiť pod šírym nebom, s rukou hore, fandiac svojim obľúbeným interpretom na mega koncertnej udalosti konca leta – na podujatí VELO FEST. Počas 5-hodinovej divokej jazdy na vlnách rapu, hip-hopu aj soulu sa na pódiu v plnej paráde predvedie elita slovenskej hudobnej scény ako Majk Spirit, Tina, Moja reč, DJ Grimaso a ďalší. Naplno svoje umenie rozbalia na obľúbenom mieste Bratislavčanov – na petržalskej Dostihovej dráhe. Brány areálu sa otvoria už o 17.00 hod. a účastníci VELO FESTu si môžu elektrizujúcu festivalovú atmosféru vychutnávať všetkými zmyslami až do hodiny pred polnocou (do 23.00 hod.). Hypemanom VELO FESTu bude známy moderátor relácie Hip Hop Reality a zabávač Marcel Osztas alias Osťo.

Vstup na podujatie je zadarmo, stačí sa zaregistrovať na webovej stránke www.govelo.sk 

Po registrácii na podujatie do mailovej schránky odosielateľa príde potvrdzovací mail, ktorý mu zaistí miesto na tejto veľkej hudobnej udalosti na sklonku leta s kapacitou len 1 000 miest.

Organizátorom podujatia je v spolupráci s viacerými prestížnymi agentúrami spoločnosť British American Tobacco, ktorá od novembra 2020 prináša všetkým dospelým užívateľom nikotínových produktov modernejšiu a potenciálne menej rizikovú alternatívu klasickej cigarety – nikotínové vrecúška VELO*. Práve podľa nich dostalo podujatie svoje pomenovanie. 

 „My sami milujeme kvalitnú hudbu, zábavu a letné festivaly,“ hovorí Štěpán Michlíček, generálny riaditeľ British American Tobacco pre Českú republiku a Slovensko. „Preto chceme aj ľuďom sprostredkovať ten skvelý pocit, že krásny piatkový večer na konci augusta prežili naplno, užili si ho na 100 % – a to sa nám, myslím, v spoločnosti skvelých slovenských interpretov aj podarí. Preto by som rád privítal všetkých dospelých Bratislavčanov, návštevníkov mesta aj turistov na našom podujatí, kde okrem pokrmov pre dušu vo forme poctivých hudobných porcií na nich čaká aj skvelý catering a atraktívne VELO aktivity,“ dodáva Štěpán Michlíček.

Viac informácií o podujatí a možnosť registrovať sa na VELO FEST nájdete na www.govelo.sk a na sociálnej sieti Facebook VELO SK.

*Tento výrobok nie je bez rizika a obsahuje nikotín, ktorý je návykovou látkou. Porovnanie založené na posúdení obsahu dymu z referenčnej cigarety (obsahujúcej približne 9 mg dechtu) a zložiek uvoľňovaných počas používania nikotínového vrecúška VELO podľa priemerného obsahu 9 škodlivých zložiek, ktoré odporúča Svetová zdravotnícka organizácia znížiť v cigaretovom dyme.

foto: Velo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu