Via natura Rejuvenator  = výnimočná starostlivosť o pleť

Hľadáte pre svoju pleť ten najlepší krém, ktorý ju bude čo najlepšie vyživovať, skrášľovať, hydratovať i omladzovať?  Novinka – krém Via natura Rejuvenator – spĺňa nielen to. Prichádza na náš trh v bio kvalite, bez pridania farbív či parfémov. Ak hľadáte originálny darček, prekvapenie, s týmto krémom budete mať určite úspech.

Krém tvoria dve hlavné zložky. Vysoko čistý (93 %) beta glucan, ktorý sa už dlho vnútorne využíva na podporu imunitného systému. Pozitívne však vplýva aj aplikovaný priamo na pokožku – spomaľuje starnutie, zlepšuje metabolizmus kože, ochranu pred slnečným žiarením, zvyšuje aktivitu fagocytov a zlepšuje ochranné mechanizmy pleti, urýchľuje hojenie rán a má aj anti-aging účinky.

Druhou, nemenej dôležitou zložkou je panenský (nerafinovaný) bio kokosový olej.

Obsahuje vysoký podiel nasýtených mastných kyselín, napríklad kyselinu laurovú (je súčasťou materského mlieka), ktoré sú vhodné pre výživu kože. Vďaka antibakteriálnym a upokojujúcim vlastnostiam lepšie hydratuje pleť ako iné rastlinné oleje. Poskytuje úľavu od veľmi suchej a popraskanej pokožky. Vďaka antioxidačnej aktivite a schopnosti obnovovať kolagén má tiež pozitívne účinky na mladistvý vzhľad pleti, hojenie rán a akné.

Účinky krému Via natura Rejuvenator:

•         Rýchlo sa vstrebáva

•         Účinok proti vráskam (anti-aging)

•         Rejuvenačný účinok beta glucanu

•         Podpora prirodzenej imunity kože

•         Ochrana pred UV žiarením

•         Podporuje hojenie solárnych i termických popálenín

•         Vyživuje a vyhladzuje suchú a popraskanú kožu

•         Obnovuje a normalizuje úroveň hydratácie kože

Jedinečné vlastnosti Via natura Rejuvenator sú dosiahnuté synergickým účinkom oboch zložiek a tvoria výnimočný prípravok na kvalitné ošetrovanie pletí. Spomínané účinky sú síce skúmané a známe už viac ako 15 rokov, avšak doposiaľ nebola pripravená jeho formula s takým vysokým obsahom účinných zložiek.

Novinku slovenskej spoločnosi Immuno Research, s. r. o. nájdete v dobrých lekárňach, drogériách a objednať si ju môžete za 14.85 € aj na stránke www.rejuvenator.sk.

foto: rejuvenator.sk / iStock

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu