Dámska elegancia na prvom mieste

Ženský svet je odjakživa spätý s módou. Kombinácia oblečenia, doplnkov a topánok znamená pre nežnejšie pohlavie módnu skladačku. V dnešnej dobe máme nekonečné možnosti výberu, keďže sme obklopený obchodnými domami a módnymi reťazcami. Stále ale platí pravidlo – kvalita nad kvantitou. Nezabúdajte milé dámy na to, že váš šatník je obmedzený a namiesto toho, aby ste sa každý pol rok zamýšľali nad veľkým sezónnym upratovaním, zvoľte nadčasové veci a investujte do tých správnych módnych doplnkov. 

Ani jedna žena sa nezaobíde bez nasledovného doplnku, bez ktorého si azda ani päty nevytiahne z domu. Muži ju nazývajú bermudským trojuholníkom. Ak ste mali ma mysli elegantné dámske kabelky, tipovali ste správne. Či si zvolíte väčšiu alebo menšiu alternatívu, to je už len na vás. Ideálny je mať jeden na pracovný týždeň, kde sa vám zmestia všetky drobnosti,  ktoré sú potrebné počas dňa. Druhý môže byť menší, ktorý vám poslúži počas víkendových aktivít. Na výber ich máte naozaj veľa, od kúskov na bežné nosenie, listové, crossbody, elegantné, večerné, plážové či športové kabelky. Po akej farebnej kombinácii siahnete závisí len od vašej preferencie a nálady. Čo sa týka materiálu, najviac odolné sú kožené kabelky, ktoré nikdy nevídu z módy. Ak si vyberiete kvalitný kúsok, bude vám slúžiť zaručene dlhé roky. 

Čo nechýbajú ani v jednej dámskej kabelke sú značkové dámske peňaženky. Každá dáma dbá na to, aby mala v ruke čo najatraktívnejší kúsok, keďže to je jeden z doplnkov, ktorý máte vždy pri sebe. O tom ani nehovoriac, že ukrýva vaše najvzácnejšie „poklady“ . Keď sa jedná opäť o materiál, odporúčame jednoznačne kožu. Nie len že je na dotyk príjemná, ale pôsobí honosne a máte istotu, že vám vydrží viac ako jednu sezónu.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu