Vlasové masky GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE TREATS: Univerzálne riešenie v každodennej starostlivosti o vlasy

0
982
Head And Shoulders Portrait Of Pretty Woman Against Wall

Hľadáte všestranný produkt, ktorý sa postará o vaše vlasy? Objavte nové vlasové masky GLISS 4-v-1 PERFORMANCE TREATS, ktoré majú štyri funkcie v jednom balení. Či už chcete vlasy ošetriť pred alebo po umytí, rozmaznať ich alebo vyživovať  –  nové masky to zvládnu! Vďaka vysoko účinným vegánskym receptúram obsahujúcim bielkoviny, orechové oleje a maslo, posilňujú štruktúru vlasov a intenzívne vyživujú – pre lesklé, hladké a hodvábne vlasy.

Produkty rady GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE TREATS budú k dispozícií od 5,99 Eur.

Vyskúšať môžete tri typy vlasových masiek. Prvý, z babassu orechového oleja, je ideálny pre výživu a obnovu farbených vlasov. Druhá maska, ​​obsahujúca bambucké maslo, zase rozmaznáva a posilňuje vlasy a predchádza ich lámavosti. Poslednou novinkou produktového radu je maska ​​s kokosovým maslom, ponúkajúca intenzívnu starostlivosť, ktorá posilňuje, regeneruje a hydratuje.

Ako použiť produkty z radu GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE Treats je úplne
vo vašich rukách. Pri aplikácii pred sprchovaním, poslúži maska ​​ako ľahká starostlivosť pred nanesením šampónu. Nechajte ju pôsobiť na mokrých alebo suchých vlasoch a potom pokračujte vo svojich bežných činnostiach. Masku tiež môžete bez obáv použiť namiesto kondicionéru. V prípade, že potrebujete intenzívnu a hĺbkovú starostlivosť, aplikujte masku dvakrát až trikrát týždenne. Produkty 4-IN-1 môžete použiť aj pre záverečnú ošetrujúcu starostlivosť ako kondicionér bez nutnosti následného opláchnutia. Táto starostlivosť sa odporúča pre obzvlášť suché končeky vlasov.

Prehľad vlasových masiek GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE TREAT

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT (hydratačná starostlivosť), 400 ml, odporúčaná cena: 5,99 EUR Pre suché a poškodené vlasy.

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT (hydratačná starostlivosť), 400 ml, odporúčaná cena: 5,99 EUR. Pre poškodené a farbené vlasy.

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT (hydratačná starostlivosť), 400 ml, odporúčaná cena: 5,99 EUR. Pre slabé a poškodené vlasy.

foto: Schwarzkopf

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu