V období, keď je najdôležitejšie, aby ste dbali na svoje zdravie, je potrebné, aby ste posilnili svoju imunitu. Najefektívnejší spôsob, ktorý môžete zvoliť, je dostatočný príjem ovocia a zeleniny. Ak neviete v akom množstve si dopriať a aký druh potravy, máme pre vás jednoduché riešenie. Vďaka Fitness Food Menu budete mať doma čerstvé jedlo na celý deň, ktoré obsahuje vyváženú stravu a dodá telu živiny, ktoré potrebuje.

Komplexný spôsob zdravého stravovania

Krabičkové diéty bývajú často založené na znalostiach jedného nutriporadcu. Vo Fitness Food Menu stavajú na kvalitných informáciách, preto produkty a služby zostavuje tím niekoľkých nutriporadcov, lekárov, konzultantov, športovcov, trénerov i kuchárov. 5 stravovacích programov vychádza z existujúcich stravovacích režimov tak, aby na prvom mieste bolo zdravie zákazníka a následne jeho cieľ. Desaťtisíce zákazníkov a ich výsledky potvrdzujú, že s FFM môžete chudnúť, učiť sa jesť zdravo, stravovať sa pre výkon či nárast svalov. Jedlá sa zostavujú s prioritou na mikroživiny, makroživiny a energiu. Vlastná distribučná sieť umožní dodávanie každý deň a dnes obsluhujú viac ako 90 miest a obcí z 18-tich výrobní po celej ČR a SK.

Jedlá sú zostavené naozaj pestro a každý deň sa môžete tešiť na niečo iné. Nechýba dostatok ovocia a zeleniny, ale nemusíte sa báť ani toho, že sa úplne vzdáte sladkého. To predsa tiež patrí k životu a v krabičkách si nájdete aj dostatok maškrty, čo vaše telo potrebuje. Skvelé je na tom to, že nemusíte rozmýšlať každý deň nadtým, čo si pripravíte na druhý deň do práce. Príde vám jedlo priamo k vašim dverám. Porcie sú pripravené tak, aby sa každý nasýtil.

Doprajte si preto vášmu telu zdravé jedlo, a vďaka vyváženému množstvu zeleniny a ovocia odolajte chorobám.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu