Po mesiacoch, kedy sme na hlavách mali v chladnom počasí pokrievky hlavy prichádza zmena. Teplé jarné lúče sú totiž ako stvorené na to, aby sme už konečne ukázali svoj dokonalý účes. Viete, aké účesy budú dominovať túto jar?

Odkaz 90. rokov

Určite sa aj vo vašej študentskej výbave nachádzali plastové čelenky, ktoré boli veľmi praktické. Vďaka nim nám nnepadala ofina do tváre, no musíme uznať, že boli aj príjemným spestrením jednoduchých účesov. Túto jar sa budú nosiť opäť! Vlasy stiahnuté do chvosta a plastová čelenka, to je ten pravý účes na každodenné nosenie. 

Vysoký cop

Vysoký cop je účes, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy. Túto jar sa však bude nosiť v jemnej dievčenskej verzii. Infantilný nádych účesu dodajú rôzne vlasové ozdoby od sponiek, až po mašle, stužky. 

Overená klasika

Drdol iste netreba nikomu predstavovať. Je stálicou medzi účesmi a svoju pozíciu si udrží aj túto jar. Dbajte však na to, aby vlasy, ktoré stiahnete do drdolu boli lesklé, žiarivé a zdravo vyzerajúce. Pri drdole môžete vlasovú cestičku zvoliť na bok, ale pre dramatický look ju precízne rozdeľte na stred. 

Mokrý look

Vlasy, ako by ste si ich práve umyli? Áno, práve takýto look sa bude nosiť túto jar. Na vlasových prípravkoch od gélov, cez rôzne tužidlá preto rozhodne nešetrite. Vlasy nechajte uhladené po celej ich dĺžke, no ak chcete docieliť vacation vibe, zľahka si ich natočte!

Výrazný doplnok

Kedy do účesu zakomponovať výrazný doplnok, ak nie práve na jar? Perie pre dosiahnutie indiánskeho vzhľadu, či tenká mašlička pre total romantický look. Fantázii sa medze nekladú. Nebojte sa preto s doplnkami pri účesoch experimentovať. V kurze budú túto jar aj kvety, ktorými môžete ozvláštniť romantické účesy od plážových vĺn, až po komplikovanejšie drdoly. 

Pripravila: Michaela Miňová

Foto: freepik.com, pinterest.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu