Jar prichádza aj do našich šatníkov. Po zime plnej tmavých farieb je čas na oživenie štýlu. Odovzdajte sa kreativite a zvoľte si jarné módne trendy, ktoré vás budú vyzývať na vyjadrenie vašej osobnosti a radosti z obliekania.

Pastelové tóny
Pastelové farby sú kľúčovým prvkom jarných módnych trendov. Zjemňujú nás a pridávajú na ženskosti. Namiesto čiernej si vyberte jemné odtiene ružovej, modrej, žltej a zelenej, ktoré vám prinesú do vášho šatníka jemnosť a romantiku. Pastelové svetre, šaty a blúzky budú v outfitoch dominovať. Dodajú im ľahkosť a eleganciu. Pastelové tóny pekne doplnia aj jemné šperky z Tchibo.

Prírodné odtiene
Jarná sezóna nás inšpiruje prírodnými tónmi hnedej, béžovej a karamelovej. Neutrálne farby sú vždy v móde a tento rok nie je výnimkou. Oblečte sa do jemných svetrov, nohavíc a kabátov v zemitých farbách a zvoľte si štýl, ktorý podčiarkne vašu prirodzenú krásu a eleganciu.

Kvety a vzory
Jarné módne trendy sú však aj o žiarivých kvetinových a geometrických vzoroch. Namiesto jednotvárnej čiernej farby si vyberte oblečenie s pestrou kombináciou farieb a vzorov, ktoré vám prinesú radosť a optimizmus. Šaty, sukne a blúzky s kvetinovými či kontrastnými geometrickými vzormi budú vynikajúcou voľbou pre slnečné dni.

Neónové akcenty
Pre tie odvážnejšie sú neónové farby ideálnym spôsobom, ako dať svojmu štýlu výraz a originalitu. Neónové odtiene oranžovej, zelenej, ružovej a žltej budú zdobiť tenisky, kabelky a doplnky, pridávajúc im dynamiku a štýlový nádych. Tieto kúsky ale aj ďalšie úžasné modely do vášho jarného šatníka nájdete aj na e-schope www.tchibo.sk.

Foto: Tchibo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu