Vlasy sú korunou krásy

0
1771

Každá žena dbá na to už od útleho veku, aby mala perfektný účes vždy za každých okolností. Časom sa mení dĺžka, zostrih a farba a je len na vás, ktoré vám v ktorom období vyhovuje. Stále je ale pravidlom, že sa o vlasy treba starať a používať tie správne vlasové produkty. Netreba zabúdať ani na pravidelné termíny u kaderníka, kde im doprajete profesionálnu starostlivosť.

Čo v prípade predčasného šedivenia vlasov?

Sú na trhu produkty, ktoré obsahujú viacero prírodných látok, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu vašich vlasov. Či sa jedná o lámavé, suché, alebo poškodené vlasy. Sú dámy, ktoré musia čeliť predčasnému šediveniu vlasov. Ak tomu chcú zabrániť, alebo spomaliť tento proces, nemusia hneď zakúpiť prípravky na šedivé vlasy. Stačí siahnuť po výživovom doplnku, ktorý zaručí kompletnú starostlivosť. HAIR VOLUME pomáha udržať prirodzený zdravý rast a objem vlasov. Jedinečná vyvážená kombinácia bioaktívnych rastových faktorov vyživuje, podporuje a aktivuje životné procesy buniek vlasových folikulov. HAIR VOLUME obsahuje mikroživiny a rastlinné extrakty, vrátane jablkového extraktu, obsahujúceho procyanidín B2. Zinok prispieva k udržaniu zdravých nechtov a pokožky. Obsah biotínu a zinku prispieva k zachovaniu zdravých vlasov a meď pomáha udržiavať prirodzenú pigmentáciu vlasov.

Odporúča sa:

  • V období rednutia a vypadávania vlasov alebo slabého rastu v dôsledku podvýživy a oxidatívneho stresu
  • po menopauze a v súvislosti s hormonálnymi zmenami
  • ak chcete svojim vlasom dopriať výživu, ktorá podporí ich rast a dodá krásny vzhľad
  • ak vám predčasne šedivejú vlasy.

Ak ste sa postarali o vašu korunu krásy a chcete si urobiť radosť, šperk je vždy skvelým riešením. Kvalitný doplnok nemusí zaťažiť vašu peňaženku, ale predsa vám vyčarí úsmev na tvári. Zvoliť strieborné šperky je zlatou strednou cestou pre dámy. Tie nikdy nevyjdú z módy a zostanú vám navždy.

foto: Shutterstock

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu